آرشیو روزنامه شماره ۴۳۳۷ دنیای اقتصاد

اخبار گزارش ویژه - روزنامه شماره ۴۳۳۷

  • تقسیم ۴۰ ریال سود به ازای هر سهم «سهند»

    مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنایع لاستیکی سهند با حضور اکثر سهامداران این شرکت در محل هتل هما برگزار شد. در این جلسه که ریاست آن بر عهده دیانت پی بود، آقایان بذرگر و شریفیان بر این جلسه نظارت کردند.
  • افزایش تولید و فروش در دستور کار فرآوری مواد معدنی ایران

    مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فرآوری مواد معدنی ایران با حضور ۱۳/ ۷۰ درصد سهامداران در محل سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد. ریاست این جلسه برعهده رضا منفرد، نظارت آن برعهده آقایان نوروز لقمانی و رامتین قسمتی بود و سمت دبیری جلسه را حمید علاماتی (مدیرعامل شرکت نوآوری مواد معدنی ایران) برعهده داشتند. در این مجمع پس از تصویب صورت‌های مالی شرکت شامل ترازنامه و صورت سود و زیان، تقسیم مبلغ ۱۱۰۰ ریال سود به ازای هر سهم به تایید صاحبان سهام رسید. همچنین روزنامه«دنیای‌اقتصاد» به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های شرکت برای سال مالی ۹۶ انتخاب شد. در ابتدای این جلسه مهندس علاماتی مدیرعامل شرکت به قرائت گزارش عملکرد هیات‌مدیره برای سال مالی ۹۶ پرداخت و به سوالات اکثر سهامداران پاسخ داد.
  • رشد ۵۵ درصدی سود خالص سرمایه‌گذاری بوعلی در سال ۱۳۹۶

    جلسه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری بوعلی (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۳۰/۱۱/۱۳۹۶ راس ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ ۱/۳/۱۳۹۷ در سالن همایش‌های مجتمع نیکوکاری رعد واقع در تهران- شهرک قدس با حضور بیش از ۸۷/۹۲ درصد سهامداران برگزار شد. این جلسه به ریاست دکتر حسنعلی قنبری ممان و نظارت آقایان عبداللهیان و عقیلی به ترتیب به نمایندگی از بانک دی و شرکت توسعه دیدار ایرانیان و دبیری آقای دکتر سعید باقرزاده، مدیرعامل شرکت (به عنوان اعضای هیات رئیسه مجمع) و با حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده موسسه حسابرسی هشیار بهمند تشکیل و به ازای هر سهم ۲۰۰ ریال سود نقدی تقسیم شد.

بیشتر