• رتبۀ اول سپ در رشد سهم بازار تراکنش همه ابزار‌های پرداخت

  بررسی عملکرد شرکت‌های پرداخت الکترونیک در آخرین گزارش شاپرک در تیرماه ۱۳۹۹ به خوبی نشان می‌دهد که شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، ضمن حفظ روند رو به رشد خود توانسته رتبۀ اول سهم بازار مبلغ تراکنش ابزار پرداخت اینترنت در تیر ماه را کسب کند. همچنین، رتبۀ نخست رشد سهم بازار تراکنش تمام ابزارها و رشد سهم بازار تراکنش و مبلغ تراکنش ابزار‌های پرداخت اینترنت و موبایل در تیر ماه نیز در اختیار شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش است. افزون بر این، از منظر متوسط رشد سهم بازار تراکنش و مبلغ تراکنش اینترنت و موبایل از ابتدای سال ۱۳۹۹، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در رتبۀ نخست قرار دارد.
 • سپ؛ رتبۀ اول رشد سهم بازار تراکنش و مبلغ تراکنش موبایل و اینترنت در بهار ۱۳۹۹

  بررسی عملکرد شرکت‌های پرداخت الکترونیک در آخرین گزارش شاپرک در خرداد ماه ۱۳۹۹به خوبی نشان می‌دهد که شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، ضمن حفظ روند رو به رشد خود توانسته، رتبۀ اول را هم در رشد سهم بازار تراکنش و مبلغ تراکنش ابزار پرداخت موبایل و هم در سهم بازار مبلغ تراکنش ابزار پرداخت اینترنت در سه ماهه اول سال ۱۳۹۹ کسب کند.
 • سپ؛ رتبۀ اول رشد سهم بازار تراکنش و مبلغ تراکنش موبایل

  بررسی عملکرد شرکت‌های پرداخت الکترونیک در آخرین گزارش شاپرک به خوبی نشان می‌دهد که در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش توانسته، ضمن حفظ روند رو به رشد خود، رتبۀ اول را در رشد سهم بازار تراکنش و مبلغ تراکنش ابزارهای پرداخت موبایل کسب کند.
 • عملکرد درخشان مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری امید: رشد سودآوری و افزایش بازدهی سهامداران

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید در تاریخ ۳۱/ ۰۲/ ۱۳۹۹ با حضور صاحبان ۴۸/ ۹۳ درصد از سهام شرکت درمحل همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی به نشانی: خیابان شیخ بهایی جنوبی، شهرک والفجر، خیابان ایرانشناسی، خیابان نهم، پلاک ۶ برگزار شد. این جلسه به ریاست آقای مصطفی پرتوافکنان و نظارت خانم مریم زمانی فریزهندی و آقای سعید نخستین و دبیری آقای حسنعلی قنبری‌ممان تشکیل شد. در ابتدای این مجمع آقای دکتر قنبری، مدیرعامل شرکت ضمن ارائه گزارش عملکرد هیات‌مدیره به سوالات سهامداران حاضر و آنلاین پاسخ دادند. سپس صورت‌های مالی و ترازنامه شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰/ ۱۰/ ۱۳۹۸ به تصویب سهامداران رسید. همچنین در این جلسه پس از تصویب صورت‌های مالی از سوی سهامداران تقسیم مبلغ ۵۰۰ ریال سود به ازای هر سهم مورد تایید سهامداران قرار گرفت. انتخاب روزنامه‌های اطلاعات و «دنیای‌اقتصاد» به‌عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار و سازمان حسابرسی به‌عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۰/ ۱۰/ ۱۳۹۹ از دیگر مصوبات این مجمع بود.
 • تعهد به سرمایه انسانی مهمترین عامل رشد صنعت خرده‌فروشی در ایران

  شرکت پرداخت الکترونیک سامان، در اولین نشست صمیمی با بزرگان کسب و کار میزبان بیش از ۳۰۰ مدیر برندهای برتر و مدیران شناخته شده اقتصادی کشور بود و توانست با برقراری زمینه‌ای برای هم‌اندیشی فرصت استفاده از تجربیات موثر این مدیران و صاحبان صنایع فراهم آورد.
 • سوغاتی دولت برای ساکنان هشتگرد

  ساکنان شهر جدید هشتگرد از امروز با شروع به کار شبکه ریلی یکپارچه در مجموعه شهری تهران، برای رفت و آمد در مسیر منتهی به پایتخت، برای همیشه از خودرو بی‌نیاز می‌شوند.مترو شهر جدید هشتگرد امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود. با حرکت این وسیله نقلیه عمومی حومه غربی تهران، نه تنها ساکنان شهر جدید هشتگرد که جمعیت ساکن در چهار شهر از توابع استان البرز نیز برای جابجایی بین شهری به مقصد کرج یا پایتخت و برعکس می‌توانند از مترو استفاده کنند.مترو و قطار برقی سریع‌السیر، وسیله انبوه‌بر ریلی به حساب می‌آیند که شهروندان با استفاده از آن، با هزینه ارزان و صرف وقت کمتر، بی‌ترافیک به مقاصد درون‌شهری یا بین شهری سفر می‌کنند.
 • ضرورت توسعه حمل‌ونقل ریلی حومه

  حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید
  بیش از سه دهه از تأسیس اولین شهرهای جدید در ایران به‌عنوان شهرهای از پیش برنامه‌ریزی‌شده می‌گذرد. این شهرها به‌ویژه در اطراف کلان‌شهر تهران بر اساس طرح‌های مکان‌یابی در مناسب‌ترین زمین‌های اطراف این کلان‌شهر ایجاد شدند. از دیدی کلان‌نگر، این شهرها به‌عنوان حلقه واسط میان کلان‌شهرها و سکونتگاه‌های کوچک‌تر، موضوع تعادل‌بخشی به نظام سکونتگاهی و پاسخگویی به نیاز رو به تزاید اسکان در مناطق کلان‌شهری را در دستور کار خود قرار دادند. بررسی آمار رسمی از شرایط رو به رشد تصاعدی اسکان جمعیت در شهرهای جدید، حاکی از آن است که این شهرها به‌عنوان یک راه‌حل معقول در پاسخگویی به مشکلات جمعیتی کلان‌شهرها به‌ویژه تهران عمل کرده‌اند. بر این اساس در حال حاضر هفت شهر جدید در محدوده جمعیتی ۱۰۰ هزار نفر وجود دارند. ازاین‌رو، ایجاد و توسعه شهرهای جدید به‌عنوان بزرگ‌ترین تجربه شهرسازی کشور، تجربه‌ای است که علی‌رغم نتایج قابل قبول در ایفای نقش در سکونت و استقرار جمعیت در پهنه‌ مناطق کلان‌شهری هنوز نتوانسته است به اهداف برنامه‌ریزی شده خود مطابق زمان‌بندی دست یابد.
 • جوان‌گرایی و پاک دستی سرلوحه تیم مدیریتی جدید پتروشیمی جم

  استفاده ازنیروهای کاربلد و متخصص همواره از اصول کلیدی موفقیت در سازمان‌ها است. درشرکت های بزرگ صنعتی، کم نیستند افراد توانمندی که سال‌ها در بدنه سازمان تلاش کرده و با دانش و تجربه عملیاتی سرمایه اصلی آن مجموعه محسوب می شوند. سرمایه ای که درصورت اعتماد مدیریت جدید به آنها می تواند هسته اصلی و موتورمحرک هرسازمان در پیشرفت و توسعه را شکل دهد. به نظرمی رسد این مهم در شرکت پتروشیمی جم در دوره مدیریت جدید مورد توجه قرارگرفته است.
 • رشد سرمایه‌گذاری‌های بورسی بیمه معلم در سال ۹۷

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه معلم با حضور ۳۴/ ۹۳ درصدی صاحبان سهام در روز شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ به تصویب رسید.
 • «روحانی» پالایشگاه تبریز را پالایشگاه پاک معرفی کرد

  رئیس‌جمهوری گفت: خودکفایی در تولید و تامین گازوئیل و بنزین و بی‌نیازی از واردات گاز در زمستان، همچنین ارتقای کیفیت فرآورده‌ها و بهبود محیط زیست، از جمله گام‌های بلند وزارت نفت در دولت تدبیر و امید است.
 • سود نهایی ۵۰ تومان به ازای هر سهم

  مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه (سهامی عام) به‌منظور ارائه گزارش عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۷، روز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ در محل سالن چندمنظوره مجموعه گردشگری و پذیرایی پالیز کرمان با حضور صاحبان ۲/ ۶۷درصد سهام برگزار شد.
 • پتروشیمی فجر ۱۲۰۰ ریال سود به هر سهم می‌دهد

  مجمع عمومی عادی سالانه سهامداران شرکت پتروشیمی فجر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش از ۹۴ درصد از سهامداران ،مدیران و اعضای هیات‌مدیره و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در محل سالن همایش‌های نیایش واقع در میدان شهید طهرانی مقدم (میدان کاج) برگزار شد.
 • کارنامه امیدبخش تایدواتر پس‌از واگذاری به بخش خصوصی

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت تایدواتر تقسیم ۶۰۰ ریال سود به‌ازای هر سهم سال ۹۷ را تصویب کرد. در این جلسه صورت‌های مالی سال ۹۷ شرکت به تصویب اکثر سهامداران رسید.
 • تداوم ۵۷ سال موفقیت

  شرکت نفت بهران روز یکشنبه مورخ ۱۶ تیر جاری مقارن با پنجاه و هفتمین سالروز تاسیس این شرکت، مجمع عمومی ‌عادی سالانه خود را در محل سالن همایش قلم سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار کرد.
 • رشد ۸۰ درصدی فروش و تقسیم سود ۹۰ درصدی «گل‌گهر»

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با حضور بیش از ۹۶ درصد از سهامداران شرکت برگزار شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر