شماره روزنامه ۵۸۳۴
|

 • برگزاری رویداد آموزشی لسیتین در حاشیه نمایشگاه شیرینی و شکلات با حضور مدیران صنایع غذایی مدلل و لوکاس مایر

  گروه مدلل با هدف توسعه محصول ارزشمند تولیدی خود یعنی لسیتین در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنایع شیرینی و شکلات، روز جمعه ۱۷ شهریور اقدام به برگزاری یک رویداد علمی ترویجی با موضوعات پیرامون این محصول اعم از مشخصات، کاربردها، فرآیند تولید، آزمون های کیفی، بازار جهانی و آمارهای واردات و صادرات و تولید داخل نمود.
 • ثبت‌نام غیرحضوری ۲۴ ساعته در نمایندگی ۷۷۷

  آیا تا به حال برای خرید خودرو به مشکلاتی از قبیل عدم تحویل به موقع خودرو، عدم ارائه خدمات درخور و شایسته، مشکلات حقوقی، مشکلات فنی و ظاهری خودرو و ... برخورده‌اید؟ اکنون که شرایط ثبت نام و خرید خودرو صفر کیلومتر به صورت اینترنتی و توسط سامانه یکپارچه خودرو صورت می‌پذیرد، شاید این دغدغه‌ها در ذهن خریداران کمی پررنگ‌تر شود. چرا که پس از ثبت‌نام در سامانه و انجام فرآیند ثبت‌نام، می‌بایست نمایندگی موردنظر خود را انتخاب کنید و مابقی فرآیند ثبت‌نام و تحویل خودرو را از طریق نمایندگی موردنظر دنبال کنید. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی چند راهکار ساده و مهم در انتخاب بهترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خودرو بپردازیم.
 • تصفیه آب با انرژی خورشیدی

  یکی از دغدغه‌های مهم مدیران دولتی و شهری تأمین نیازهای حیاتی برای بازماندگان سوانح بزرگ و بحران‌های ناشی از آنهاست. بر طبق تحلیل داده‌های آماری وقایع گذشته، زلزله و سیل در زمره مهم ترین و تأثیرگذارترین بلایای طبیعی کشور ایران به ‌شمار می‌روند و با این وصف، اهمیت برنامه‌ریزی برای مدیریت بحران پس از وقوع بلایا از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • نادری با بیش از هفت دهه تلاش و تجربه

  هرمز پاکدامن لاهیجی بنیانگذارصـنعت کلوچه نادری با بیش از هفت دهه سابقه، فعالیت خود را با تولید کلوچه به صورت سنتی و عرضه آن در یک فروشـگاه آغاز و سپس مقدمات ایجاد کارگاه کلوچـه سازی را با توجـه به اسـتقبال مصـرف کننـدگان فـراهم نمـود.
 • رونیکس؛ از تولد تا رونق بازار ابزار

  برند رونیکس را به کیفیت و تنوع بی‌نظیر محصولاتش می‌شناسند. برندی که توانسته در سال‌های گذشته با تکیه بر تخصص، استفاده از تکنولوژی روز دنیا در ساخت ابزار، شناخت نیاز بازار، نیروی انسانی متعهد و خدمات پس از فروش متمایز، نگاه مصرف‌کننده به ابزار را تغییر دهد. هیچ تولیدی در جهان بدون ابزار امکان‌پذیر نیست. رونق صنف ابزار ‌می‌تواند به رونق صنایع بزرگ از فولاد و پتروشیمی و خودرو‌سازی گرفته تا صنایع ساختماتی و صنایع مرتبط با چوب و ... منجر شود. هدفی که رونیکس همواره آن را دنبال می‌کند. از طرف دیگر اگر تا قبل از این ابزار صرفا در کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی کاربرد داشت، رونیکس توانسته این دیدگاه را جا بیاندازد که ابزار می‌تواند در هر خانه‌ای کاربرد داشته باشد. این تغییر دیدگاه باعث ایجاد رونق در صنف ابزار و همچنین کسب‌وکارهای مرتبط با این صنف اصیل و قدرتمند شده‌است. محمدرضا رامخو، بنیان‌گذار برند رونیکس است. وقتی نگاهی به سابقه کاری او می‌اندازیم، متوجه خواهیم شد، رامخو فعالیت خود را در دنیای ابزار از ۲۷ سال پیش آغاز کرده‌است. رامخو ۲۷ سال پیش به عنوان شاگرد مغازه وارد دنیای ابزار شده و امروز مدیرعامل بزرگ‌ترین برند ابزار ایران است. روز صنعت فرصتی بود تا با محمدرضا رامخو در رابطه با صنف ابزار و آینده‌اش و همچنین برند رونیکس صحبت کنیم.
 • پدر معنوی رونیکس آسمانی شد

  حاج‌محمدجواد رامخو پدر معنوی رونیکس آسمانی شد.
 • «بایکا» در مسیر توسعه و رشد در صنعت

  در حاشیه برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت کارخانجات کابل سازی ایران ( بایکا) ، با اعضای هیات مدیره و مدیر عامل بایکا، گفت و گو کرده‌ایم که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید.
 • چشم انداز مطلوب سهام «بایکا»

  مجمع عمومى عادى سالانه سال مالى منتهى به ۳۰آذر ماه ۱۴۰۱ شرکت کارخانجات کابل سازی ایران( بایکا) با حضور بیش از ۸۲ درصد سهامداران، روز سه‌شنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران برگزار شد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر
مدیران خودرو