• سیمان غرب افزایش تولید، فروش و صادرات را در دستور کار دارد

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنایع سیمان غرب منتهی به پایان اسفند ماه ۹۶ با حضور ۹۷/ ۷۷ درصد سهامداران در محل سالن اجتماعات کشتیرانی واقع در شیان برگزار شد. این مجمع به ریاست سعید حیدری، نظارت آقایان حسین فاتح، روح‌الله عسکر شهبازی و دبیری مجید آزرده دست‌ (مدیرمالی شرکت) تشکیل شد. در این جلسه پس از تصویب صورت‌های مالی از سوی سهامداران،‌ تقسیم مبلغ ۳۰۰ ریال سود به ازای هر سهم مورد تایید حاضران قرار گرفت.
 • گسترش طرح‌های توسعه‌ای «سیمان فارس نو» در سال ۹۷

  مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به پایان اسفندماه ۹۶ شرکت سیمان فارس نو با حضور بیش از ۹۴/ ۹۲ درصد سهامداران برگزار شد. در این مجمع که به ریاست سعید حیدری، نظارت آقایان حسین فاتح و بیژن جواهری و محمد تابش به عنوان منشی جلسه تشکیل شد، تقسیم مبلغ ۵۰۰ ریال سود به‌ازای هر سهم مورد تایید سهامداران قرار گرفت. همچنین در پایان صورت‌های مالی شرکت شامل صورت سود و زیان و ترازنامه به تایید سهامداران رسید.
 • «سیمان فارس» محصولات جدید تولید می‌کند

  مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به پایان اسفندماه ۹۶ شرکت سیمان فارس با حضور ۱۰۰ درصد سهامداران برگزار شد. در این مجمع که به ریاست سعید حیدری، نظارت آقایان حسین فاتح و بیژن جواهری و دبیری بهنام خوشکلام تشکیل شد، تقسیم مبلغ ۳۸۰ ریال سود به ازای هر سهم مورد تایید سهامداران قرار گرفت. همچنین در پایان صورت های مالی شرکت شامل صورت سود و زیان و ترازنامه به تایید سهامداران رسید. در ابتدای این جلسه علیرضا بستانیان، مدیرعامل شرکت سیمان فارس به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ۹۶ پرداخت و به سوالات اکثر حاضران پاسخ داد. علیرضا بستانیان گفت: استمرار عملیات اجرای پروژه انتقال سیمان به سایت خرامه، ارتقا و به روزآوری فرآیند فروش، بهینه سازی سیستم آسیاب‌های مواد خام و افزایش تولید آسیاب ۲۰۰ تنی از برنامه‌ها و چشم‌انداز شرکت در سال مالی ۹۷ است.
 • حفظ و توسعه بازارهای هدف داخلی و خارجی در دستور کار «سیمان قاین»

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان قاین با حضور صاحبان بیش از ۲۶/ ۹۶ درصد سهام برگزار شد. ریاست این جلسه را سعید حیدری و نظارت آن را رضا اسماعیلی و حسین فاتح بر عهده داشتند. همچنین دبیری این جلسه برعهده سید محمد میردهقان بود. در این مجمع پس از تصویب صورت‌های مالی از سوی حاضران، تقسیم مبلغ ۲۷۰۰ ریال سود به ازای هر سهم به تایید سهامداران رسید. در ابتدای این جلسه حمید اقبالیان، مدیرعامل شرکت به گزارش عملکرد هیات‌مدیره برای سال مالی ۹۶ پرداخت و به سوالات اکثر سهامداران پاسخ داد.
 • افزایش تولید و صادرات سیمان سفید نی ریز در سال ۹۶

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان سفید نی‌ریز با حضور ۳۴/ ۹۸ درصد صاحبان سهام برگزار شد. در این مجمع که به ریاست سعید حیدری، نظارت آقایان حسین فاتح و کیانوش صافی و دبیری رامین راهب تشکیل شد، صورت‌های مالی شرکت مورد تایید سهامداران قرار گرفت.
 • استمرار موفقیت «سیمان خاش» در تولید ، بهره‌وری و فروش

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سیمان خاش برای سال مالی منتهی به پایان اسفندماه ۹۶ با حضور صاحبان بیش از ۹۳/ ۹۱ درصد سهام شرکت برگزار شد. مجمع مزبور به ریاست سعید حیدری، نظارت آقایان شهرام بابالویان و محمدرضا عزیزی و دبیری خسروجامعی، مدیرعامل شرکت سیمان خاش تشکیل شد. دراین مجمع پس از تصویب صورت‌های مالی از سوی سهامداران، تقسیم مبلغ ۱۶۰۰ ریال سود به‌ازای هر سهم به تایید حاضران رسید.
 • تقسیم ۸۰۵ میلیارد ریال سود در مجمع سرمایه‌گذاری نور کوثر ایرانیان (وسکاب)

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه‌گذاری نور کوثر ایرانیان (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۳۹۶ در ساعت۸:۳۰ روز یکشنبه ۲۷ اسفند ۹۶ در محل باشگاه بانک مسکن با حضور صاحبان بیش از ۸۹ درصد سهام برگزار شد. پس از انتخاب هیات رئیسه‌ و اعلام رسمیت جلسه، آقای دکتر مهدی قلی‌پور، مدیرعامل و نایب‌رئیس‌ هیات مدیره شرکت گزارش فعالیت هیات مدیره در سال مالی را قرائت کرد و با استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تصمیمات زیر اتخاذ شد:
 • گیتی پسند، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

  در واپسین روزهای سال ۱۳۹۶، سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در مصاحبه‌ای با حضور آقای دکتر علیرضا برکتین، مشاور برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار گروه صنایع گیتی پسند اصفهان به بررسی اقدامات این گروه بزرگ صنعتی در مقوله اقتصاد مقاومتی پرداخته شد.
 • بورس کالا با رکوردشکنی در جایگاه اول قرار گرفت

  بسیاری از تحلیلگران بورس را نمادی از وضعیت اقتصادی یک کشور قلمداد می‌کنند. بورس کالای ایران به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان بازار سرمایه کشور از مهرماه ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرد و در یک دهه اخیر ‌به‌رغم فراز و نشیب‌های گوناگون، توانسته به روند مثبت خود ادامه دهد.
 • راه‌اندازی ریخته‌گری مداوم در باسوری اسپانیا

  گروه سارایه اسپانیا، یکی از پیشگامان و الگوهای طراحی، ساخت و تامین تجهیزات فولادسازی در جهان، در قراردادی با شرکت SIDENOR از بزرگان این صنعت پیشی گرفت. شرکت SIDENOR به عنوان رهبر صنعت فولادسازی اروپا در زمینه تولید محصولات طویل فولادی خاص و یکی از سازندگان قطعات خاص ریخته‌گری و فورج مشغول به فعالیت است. این شرکت تا به حال کارخانه اصلی خود در شهر باسوری اسپانیا تجهیزات مورد نیاز برای تولید یک میلیون تن فولاد با رده‌های خاص در سال را نصب و راه‌اندازی کرده است.دستگاه ریخته‌گری مداوم تولید شده از سوی گروه سارایه به SIDENOR امکان تولید رده‌های جدید فولاد از جمله بیلت‌هایی با ابعاد بزرگ‌تر تا ۲۴۰ در ۲۴۰ میلی‌متر را می‌دهد. از سوی دیگر این سرمایه‌گذاری به SIDENOR در کنار بهبود کیفیت محصولات، کاهش پسماند و افزایش بهره­‌وری، امکان دستیابی به بازارهای جدید را که تاکنون در آنها حضور نداشته می‌دهد. هدف نهایی گروه SIDENOR بهبود شرایط رقابتی و نگاه داشتن این شرکت در صدر تامین‌کنندگان صنعت خودروسازی و هوایی است.
 • افزایش ۵/ ۸۷ درصدی سرمایه «بالاست»

  شرکت بالاست به منظور افزایش سرمایه اقدام به برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده کرد.
 • برنامه‌های آتی شرکت کاغذ پارس

  آزاده حسینی
  گروه بنگاه‌ها: پس از اعلام بودجه سال مالی جدید شرکت کاغذ پارس و اعلام افزایش چشمگیر سود در سال آتی، نماد این شرکت برای مدتی بسته شد. محمد جواد مقدم رئیس هیات مدیره شرکت با اعلام بازگشایی سهام این شرکت درخصوص طرح‌های آتی و دلایل افزایش سود این شرکت که موجب بسته شدن نماد معاملاتی شده بود برایمان گفت و از تحولات مثبتی که در شرکت صورت گرفته و سودآوری که به همراه خواهد داشت خبر داد. مشروح این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:
 • توسعه همه‌جانبه در ایرانول

  مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در مراسم تقدیر از اتوسرویس‌کاران برتر استان قم از توسعه همه‌جانبه در ایرانول با اجرای پروژه‌ها، رشد بیش از ۵۰ درصدی سود، کاهش خام‌فروشی، افزایش فروش، سهم بازار و صادرات محصول نهایی خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی با بیان این مطلب گفت: توسعه همه‌جانبه در شرکت نفت ایرانول یکی از برنامه‌های ما بوده که در این راستا ۱۰ پروژه تا سال ۱۴۰۰ تدوین و برنامه‌ریزی شده است که با انجام این پروژه‌ها شاهد رشد سود، افزایش سهم بازار و کاهش هزینه‌ها خواهیم بود
 • هوشمندی و یکپارچگی پرداخت فروشگاهی

  شرکت توسن‌تکنو به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های عرضه‌کننده راهکارهای جامع بانکی و پرداخت در ایران با درک تحول عظیمی که در صنعت پرداخت در حال وقوع است علاوه‌بر حضور در سمینارهای داخلی و خارجی خود نیز همایش‌های تخصصی در این زمینه را تدارک دیده است تا با هم‌اندیشی با دست‌اندرکاران این صنعت، آخرین تحولات در این زمینه را رصد کند.

بیشتر