آرشیو روزنامه شماره ۴۶۸۵ دنیای اقتصاد

اخبار گردشگری - روزنامه شماره ۴۶۸۵

 • گره تعطیلی روز سرگردان

  دنیای‌اقتصاد: تعیین تکلیف روز سرگردان هفته (روز پنجشنبه) با گره مواجه شد. طرح برخی نمایندگان برای تعطیلی این روز در کمیسیون اصلی رد اما در کمیسیون فرعی تایید شد. کارشناسان طرح پیشنهادی را دارای سه اشکال می‌دانند. مهم‌ترین اشکال آن، غفلت از «گنجاندن تعطیلی پنج‌شنبه در تقویم رسمی» است. با این حال احتمال مطرح شدن آن در صحن وجود دارد. کارشناسان، طرح را فرصت می‌دانند و معتقدند باید با تکمیل طرح، گره تعطیلات آخر هفته دو‌ روزه باز شود.
 • ۵۰۰ هتل در دست ساخت است

  رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: در حال حاضر ۵۰۰ هتل در دست ساخت است که آینده امید بخشی را برای کشور رقم خواهد زد.
 • سی‌و‌دومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان افتتاح شد

  دنیای اقتصاد؛ اصفهان: پروانه‌های سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حالی بر فراز گنبدهای فیروزه‌ای اصفهان اوج گرفتند که کودکان به استقبال آنها رفتند و همراه با بزرگان سینمای کودک، چون مرضیه برومند، پوران درخشنده و الهام رشیدی آغازی دیگر را برای جشنواره رقم زدند.
 • برگزاری جشنواره تابستانی هیرکان در محور ناهارخوران گرگان

  جشنواره تابستانی هیرکان به‌مناسبت ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی با حضور جمع کثیری از همشهریان و مسافران و گردشگران تابستانی در محور گردشگری ناهارخوران گرگان آغاز شد. به گزارش میراث آریا، جشنواره تابستانی هیرکان همزمان با سراسر استان یکشنبه ۲۷ مردادماه ۹۸ با استقبال مسافران و گردشگران در محور گردشگری ناهارخوران گرگان آغاز شد.

بیشتر