این افزایش سرمایه برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده که اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

شرکت نیروکلر

شرکت نیروکلر با نماد «شکلر» در اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال به یک هزار میلیارد ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اجرای پروژه و اصلاح ساختار مالی در تاریخ ۲۹/ ۰۹/ ۱۳۹۹ به تصویب هیات‌مدیره رسیده و برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

شرکت پدیده شیمی قرن

شرکت پدیده شیمی قرن با نماد «قرن» در اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد که افزایش سرمایه شرکت از مبلغ یک‌هزار میلیارد ریال به دو هزار میلیارد از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالی خواهد بود که در تاریخ ۱۷/ ۰۹/ ۱۳۹۹ به تصویب هیات‌مدیره رسیده و برای اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است. همچنین اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

شرکت صنایع آذرآب

شرکت صنایع آذرآب با نماد «فاذر» در اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد که حسابرس و بازرس قانونی شرکت با افزایش سرمایه شرکت از مبلغ یک هزار میلیارد ریال به ۲۰ هزار و ۱۱۵ میلیارد ریال موافقت کرده است. این افزایش سرمایه در تاریخ ۲۵/ ۰۸/ ۱۳۹۹ به تایید هیات‌مدیره شرکت رسیده است. این افزایش سرمایه از محل سود انباشته، و مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی خواهد بود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

این مطلب برایم مفید است
267 نفر این پست را پسندیده اند