سید جلال حسینی درباره اینکه در حال حاضر خیلی‌ها از این تیم توقع کسب قهرمانی در آسیا دارند، گفت: اگر می‌خواهید قهرمان شوید باید برنامه‌ریزی دقیقی انجام بدهید. ما الان به مرحله‌ای صعود کردیم که از منطقه غرب آسیا سه تیم دیگر هم حضور دارند که یک تیم به فینال می‌رسد. امیدوارم که در شرایط فعلی باشگاه بتواند برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشد و به تعهدات خود در قبال بازیکنان عمل کند. این‌ قدر هم ساده نیست که بخواهیم برویم و هر بازی را ببریم. باید همه باشگاه کنار هم باشند و کارشان را به خوبی انجام بدهند. ما دو ماه پیش از آخرین بازی لیگ دیگر پولی دریافت نکردیم و تا به امروز هم همان شرایط پابرجاست. الان هم منتظر هستیم؛ وعده وعیدهایی داده شده است و باید ببینیم چه خواهد شد. همه عوامل باشگاه باید دست به دست هم بدهند تا شرایط خوبی برای تیم مهیا شود. بازیکنان و کادر فنی تلاش می‌کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. باشگاه هم باید تلاش کند به تعهدات خود عمل کرده و شرایط خوبی را برای تیم مهیا کند تا بازیکنان تمرکزشان فقط روی بازی‌ها باشد.

او در پاسخ به این سوال که چقدر برای پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا قائل است، گفت: هیچ وقت نمی‌توانیم درباره شانس قهرمانی صحبت کنیم. همه تیم‌ها قدرتمند هستند و به سادگی به این مرحله نرسیده‌اند. تیم‌های رقیب بازیکنان خارجی خوب و همین‌طور ملی‌پوشان زیادی در اختیار دارند. این در حالی است که از تیم ما سه بازیکن بسیار خوب جدا شدند. بازیکنان جدید هم نیاز به زمان دارند تا به هماهنگی مطلوبی برسند. اینکه ما بخواهیم برابر تیم‌های عربی بازی کنیم در شرایطی که آنها چند بازیکن خارجی جذب کرده‌اند و تیم‌شان را تقویت کرده‌اند برای ما بسیار سخت است. خیلی باید تمرکز کنیم و با برنامه‌ریزی بسیار خوب به میدان برویم تا نتیجه بگیریم. مطمئنا در مرحله بعد هر تیمی که با ما بازی می‌کند کار برایش سخت خواهد بود. از طرفی برای ما هم کار سخت خواهد بود. ما برای‌مان فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی می‌کنیم و خودمان را آماده می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.  حمید مطهری، مربی پرسپولیس هم گفت تیم الهلال برخلاف پرسپولیس که با وجود درخواست‌های مکررش از جذب بازیکن خارجی محروم ماند، با تعداد زیادی بازیکن باکیفیت خارجی به مصاف نماینده کشورمان خواهد آمد.

مطهری توضیح داد: واقعا الهلال تیمی است که هزینه زیادی می‌کند. پریرا را با ۱۵ میلیون یورو از تیم وست‌برومویچ انگلیس جذب کرد و موسی مارگا از پورتو به الهلال آمد. بازیکنان خارجی الهلال می‌توانند بازی را برای این تیم در بیاورند.

مربی تیم پرسپولیس افزود: هرچند الهلال ستاره‌های زیادی دارد، اما تیم ما و همه بچه‌های پرسپولیس با هم یک ستاره هستند. سعی می‌کنیم با کار تیمی خود را تا روز بازی با الهلال به شرایط ایده‌آل برسانیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم، اما از لحاظ امکانات واقعا الهلال با ما قابل مقایسه نیست. مطهری درباره برنامه‌های آماده‌سازی پرسپولیس برای دیدار با الهلال با توجه به برگزار نشدن دیدارهای رسمی این تیم قبل از بازی با حریف عنوان کرد: از دوشنبه کارمان را شروع می‌کنیم و تا قبل از بازی با الهلال سه بازی تدارکاتی برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا ریتم و شرایط بازی را به دست آوریم.  وی درباره اینکه هواداران پرسپولیس علاقه زیادی دارند تا این تیم در عربستان برای اولین بار قهرمانی آسیا را به دست آورد، پاسخ داد: برای ما فرقی نداشت در این مرحله با کدام تیم بازی کنیم، زیرا به تیم خودمان ایمان و اعتقاد داریم. می‌دانیم با توجه به میزبانی عربستان، کارمان خیلی سخت است اما پرسپولیس هستیم.  بر اساس قرعه‌کشی انجام شده الوحده امارات به مصاف النصر عربستان می‌رود و پرسپولیس ایران با الهلال عربستان بازی خواهد کرد. در گروه شرق آسیا نیز چونبوک موتورز کره‌جنوبی با اولسان هیوندای کره‌جنوبی بازی می‌کند و پوهانگ استیلرز به دیدار ناگویا گرامپوس ژاپن خواهد رفت تا رقیبان مرحله بعد مشخص شود. بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی روزهای ۲۴ و ۲۵ مهر و دیدارهای نیمه‌نهایی ۲۷ و ۲۸ مهر و فینال بازی‌ها روز ۲ آذر برگزار می‌شوند.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند