تاثیر عمل بینی روی شکل صورت

رپرتاژ آگهی: در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که آیا این جراحی زیبایی می‌تواند باعث تغییر چهره به صورت کامل شود یا خیر؟! در ادامه با ما همراه باشید.

تغییر چهره با عمل بینی

بینی را می‌توان عضو مرکزی صورت دانست که با سایر اعضای آن، ارتباط نزدیکی دارد. در واقع، بینی با چشم‌ها، گونه‌ها، لب‌ها و... در ارتباط است. همین موضوع باعث می‌شود تا عمل بینی علاوه بر ایجاد تغییرات در این عضو، باعث تغییراتی در سایر اعضا صورت نیز شود. بنابراین، با انجام این جراحی ساختار صورت فرد دچار تغییر خواهد شد.

در جراحی بینی باید سایر اجزا صورت نیز در نظر گرفته شده و بر این اساس، فرم جدیدی به بینی بیمار بخشید که هارمونی خاصی با اجزا صورت او داشته باشد. در این صورت، شاهد کمترین میزان تغییرات در چهره فرد خواهیم بود و به عبارتی فرد قادر به حفظ چهره اصلی خود است. هدف از انجام این جراحی، برقراری تعادل میان بینی و سایر اجزا صورت است. در صورتی که این شرط از سوی پزشک رعایت شود، فرد با تغییر خاصی در چهره خود مواجه نخواهد شد.

ایجاد تناسب در اعضای صورت

اگر بینی فردی بیش از حد بزرگ و یا کوچک باشد، می‌تواند ساختار صورت وی را برهم زده و از زیبایی چهره او بکاهد. هدف از عمل بینی، ایجاد تناسب و تعادل میان بینی و سایر اجزا صورت است. بنابراین، پزشک می‌تواند بر اساس فاکتورهای دیگر صورت بیمار، ابعاد و اندازه خاصی به بینی او ببخشد. در صورتی که اندازه بینی بیمار متناسب با سایر اجزا صورت همچون، چشم‌ها، لب‌ها و... باشد، هارمونی و جذابیت خاصی به صورت فرد اضافه می‌شود. همچنین، با رعایت این تناسب، چهره فرد دچار تغییرات خاصی نخواهد شد.

انواع تغییرات بعد از جراحی بینی

عمل جراحی بینی می‌تواند منجر به تغییرات متنوعی در صورت فرد شود. البته، باید توجه داشته باشید که پزشک میزان این تغییرات را کنترل خواهد کرد. از جمله مهم‌ترین تغییراتی که در پی عمل بینی در صورت فرد ایجاد می‌شود می‌توان به بالا رفتن لب، افزایش وضوح لبخند، ایجاد فرم جدید در چشم‌ها و... اشاره کرد. میزان این تغییرات به تبحر و توانایی پزشک شما عزیزان بستگی دارد.

باید توجه داشته باشید که هر جراحی، ریسک‌های مخصوص به خود را به همراه دارد. تغییر چهره در پی انجام عمل بینی نیز یکی از ریسک‌های مهم این جراحی است. شما عزیزان می‌توانید با در نظر گرفتن چند نکته ساده و انتخاب پزشکی حاذق، میزان این ریسک را به صورت قابل توجهی کاهش داده و از ایجاد تغییرات ناخوشایند در چهره خود جلوگیری کنید.

تاثیر عمل بینی در تغییر چهره

عمل بینی می‌تواند تغییرات گسترده‌ای در صورت فرد ایجاد کند. در برخی شرایط، فرد خواهان ایجاد تغییر در سایر اجزا صورت خود نیز است. در صورتی که این تغییرات جزئی باشند، پزشک می‌تواند با ایجاد فرم مناسبی در بینی فرد، تغییراتی در سایر اجزا صورت همچون، لب، چشم، گونه و... نیز ایجاد کند. در واقع، مهم‌ترین تغییراتی که انجام این جراحی بر روی چهره فرد ایجاد می‌کند عبارت‌اند از:

  • تغییر فرم گونه‌ها

  • تغییر فاصله میان لب بالایی و بینی

  • تغییر شکل چشم‌ها

  • و…

بالا رفتن لب بعد از عمل بینی

عمل بینی به خصوص در شرایطی که نوک بینی به سمت بالا کشیده شود، می‌تواند منجر به بالا رفتن لب بالایی شود. در این شرایط، فاصله بین لب بالایی و بینی فرد تغییر کرده و می‌تواند تأثیر بسزایی در فرم چهره او داشته باشد. توصیه می‎‌کنیم که پیش از انجام جراحی، با پزشک خود در مورد این موضوع مشورت کنید. بالا رفتن لب می‌تواند منجر به تغییرات گسترده‌ای در چهره فرد شده و بر زیبایی او بیافزاید؛ البته، به شرطی که این جابه‌جایی بیش از اندازه نباشد!

برجسته شدن گونه بعد از عمل بینی

برجسته شدن گونه‌ها بعد از عمل بینی را می‌توان مهم‌ترین تغییر ایجاد شده در طی جراحی دانست. گونه‌ها نزدیک‌ترین عضو صورت به بینی هستند که می‌توانند در اثر کوچک شدن آن، بیشتر خودنمایی کنند! این موضوع باعث می‌شود که چهره فرد تناسب بیشتری به خود گرفته و از زیبایی خاصی برخوردار شود. معمولاً برجسته شدن گونه‌ها را یکی از تاثیرات مثبت این نوع جراحی تلقی می‌کنند.

البته، پزشک باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشد و میزان تغییرات و برجستگی‌های گونه را به خوبی کنترل کند. در واقع، اگر ابعاد جدید بینی با گونه‌ها متناسب باشد، چهره فرد زیبایی بیشتری به خود خواهد گرفت.

تاثیر عمل بینی بر زیبایی چشم

با ایجاد تغییر در ابعاد بینی و حذف ناهنجاری‌ها آن، چشم‌ها فرم بهتری به خود خواهند گرفت. چشم‌ها اهمیت بسیار زیادی در زیبایی صورت فرد دارند. بنابراین، در انجام این جراحی ایجاد تغییر در فرم چشم‌ها نیز در نظر گرفته می‌شود. البته، باید توجه داشت که میزان و نوع این تغییرات باید از سوی پزشک به خوبی کنترل شود. تغییر در فرم چشم‌ها را می‌توان یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین تغییرات عمل بینی بر روی صورت دانست.

https://dr-hosnani.com/

نتیجه‌گیری

عمل بینی می‌تواند منجر به تغییرات گسترده‌ای در چهره فرد شده و فرم جدیدی به صورت او ببخشد. رایج‌ترین تغییراتی که در اعضا صورت فرد در پی این جراحی ایجاد می‌شود، مربوط به چشم‌ها، گونه‌ها و لب است. میزان و نوع این تغییرات به تبحر و توانایی پزشک شما عزیزان بستگی دارد. در صورتی که انجام جراحی بر روی بینی خود را به افراد غیر متخصص بسپارید، ممکن است فرم صورت شما را به کلی تغییر داده و باعث ایجاد چهره جدیدی در شما شوند! بنابراین، توصیه می‌کنیم که جهت انجام جراحی، پزشک حاذق و توانایی را در این زمینه انتخاب کنید.

دکتر حسنانی را می‌توان یکی از بهترین پزشکان فعال در این حوزه دانست که می‌توانید جهت انجام جراحی بر روی بینی خود، از خدمات او استفاده کنید. وی با در نظر گرفتن فاکتورهای متعدد، می‌تواند فرم جدید و مناسبی به بینی و چهره شما عزیزان ببخشد. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز، از مشاوره و خدمات وی بهره‌مند شوید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.