فروش نهال هلو و شلیل فقط به قیمت 35 هزار تومان

رپرتاژ آگهی: نهال های هلو تجاری و پربار در هر نهالستانی پیدا نمی شوند؛ زیرا شرایط رشد و پرورش این نهال ها بسیار خاص است. رویال نهال با مجوز رسمی از سازمان جهاد کشاورزی و تولید نهال های درجه یک و دارای گواهی نامه سلامت، اولین و بزرگترین شرکت تولید و اصلاح نهال با مهندسانی مجرب و متخصص است. با استفاده از خدمات فروش نهال و مشاوره رایگان رویال نهال می توانید باغداری سودآور را فراتر از آنچه تصور می کنید، داشته باشید.

ترکیبی از بهترین نهال های هلو و شلیل رویال نهال

اقلیم کشور ما به گونه ای است که هم باغداران مناطق گرمسیر و هم باغداران مناطق سردسیر و نیمه سردسیر شانس کاشت نهال هلو را دارند؛ به شرط آنکه رقم مناسب را برای کاشت در منطقه زندگی خود انتخاب کنند:

اسپرینگ کرست؛ هلویی آمریکایی و پربار

یکی از انواع نهال های تجاری هلو که برای اولین بار در کشور آمریکا تولید شده، هلو اسپرینگ کرست است. این نهال یک رقم قوی با طیف وسیعی از عادات رشد است. میوه های این نهال سایز کوچکی دارند، کمی کشیده هستند و پوست آن ها به رنگ قرمز یا صورتی جذاب است. مناطق گرمسیر کشور بیشترین پتانسیل را برای کاشت این نوع هلو دارند؛ پس اگر ساکن این مناطق هستید، دست به کار شوید و همین امروز این نهال فوق العاده پربار را از رویال نهال بخرید.

آلبرتا؛ دیررس ترین هلو صادراتی

اگر به فکر صادرات هلو هستید، باید نهالی را انتخاب کنید که میوه های دیررس و سفت داشته باشند که از این نظر هلو آلبرتا بهترین گزینه است. عملکرد این نهال در هر هکتار تا ۵۰ تن هم پیش بینی شده است که برای یک رقم تجاری عددی فوق العاده است. باغداران مشهدی شانس ویژه ای برای کاشت این نوع هلو دارند و می توانند در مشهد بیشترین بهره و عملکرد را از این نهال دریافت کنند.

قجیرقانات؛ ماندگارترین میوه روی درخت

قجیرقانات؛ ماندگارترین میوه روی درخت

بسیاری از هلوها را باید بلافاصله پس از رسیدن از درخت برداشت کنید، اما هلو قجیرقانات این گونه نیست. این نهال فوق العاده قوی است و میوه های درشت و آبدار آن در فصل تابستان برداشت می شوند. عمر اقتصادی این نهال کمتر از سایرین است، اما باردهی آن در هر هکتار به 80 تن هم می رسد که دلیل محکمی برای کاشت آن محسوب می شود.

هلو انجیری خونی؛ قرمزترین هلو جهان

میوه های این نهال به دلیل رنگ قرمز خود بسیار پرطرفدار هستند. علاوه بر این دیررس هستند و ماندگاری بسیار بالایی دارند. نهال های هلو انجیری خونی قوی هستند و در برابر آفات مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. با خرید این نهال تجاری از رویال نهال می توانید سالانه 80 تا 90 تن در هکتار از باغ خود میوه درشت و ناب برداشت کنید.

هلو انجیری زعفرانی؛ زودرس و پربازده

اگر برای فروش محصولات خود عجله دارید، نهال هلو انجیری زعفرانی را در زمین خود بکارید. میوه های این نهال زودرس با قابلیت ماندگاری بالا هستند که این امر سبب می شود تا باغداران از فروش این میوه سود بالایی کسب کنند. مناطق سرد، نیمه کوهستانی و کوهستانی بهترین پتانسیل را برای کاشت هلو انجیری زعفرانی دارند.

شلیل مغان؛ با اصالت ترین هلو ایرانی

شلیل مغان؛ با اصالت ترین هلو ایرانی

شلیل مغان درشت ترین نوع شلیل است که برای اولین بار در شهر دامغان پرورش داده شده است. این نهال در بهترین شرایط قادر به عملکرد 70 تا 80 تنی در هکتار است. این باردهی به مدت 15 سال ادامه دارد و در این زمان می تواند سودآوری بسیار بالایی به همراه داشته باشد. وزن هر میوه شلیل مغان معادل 80 تا 120 گرم بوده که آن را به میوه ای بازارپسند تبدیل کرده است.

شلیل وگا؛ باکیفیت و تجاری

یکی از تجاری ترین نهال ها در میان نهال های شلیل، وگا است که منشأ آمریکایی داشته و قابلیت رشد در کشور ما را دارد. کیفیت بالای این میوه برای تازه خوری و استفاده از آن در تولید کمپوت و فرآوری های دیگر سبب شده تا باغداران خرید این نهال را در اولویت قرار دهند.

شلیل رفعتی؛ نهالی با باردهی 70 تنی

این نهال از جمله ارقام زودبازده است و میوه های نوبرانه خود را از همان سال اول کاشت نمایان می کند. میوه های این نهال تا 2 ماه قابلیت نگهداری دارند؛ از این رو سود زیادی را نصیب باغداران می کنند. میوه های این نهال در اوایل تابستان قابل برداشت هستند. این نهال به دلیل پایه کوتاه بودن، فضای زیادی را اشغال نمی کنند و قابلیت کاشت در تراکم بالا را دارند. باغداران مناطق معتدل و نیمه سردسیر می توانند با خرید این نهال از رویال نهال به سودآوری میلیونی برسند.

شلیل کیوتا؛ باردهی فوق العاده با طول عمر 20 ساله

یکی از اقتصادی ترین نهال های شلیل، کیوتا است که میوه هایی درشت و صادراتی تولید می کند. این نهال پایه کوتاه است و میوه های آن به راحتی برداشت می شوند. این نهال در سال سوم کاشت اقتصادی می شود و می تواند 50 تا 60 تن میوه ناب در هر هکتار تولید کند. این نهال دیر گل است و در برابر سرمای بهاره مقاومت بسیار بالایی دارد.

jxHbim1Xn3b2

بدون واسطه از رویال نهال، نهال بخرید

رویال نهال بزرگ ترین تولیدکننده نهال در غرب کشور است و تمامی نهال های تجاری خود را با حذف واسطه ها به فروش می رساند؛ از این رو قیمت نهال های آن در مقایسه با سایر نهالستان ها مناسب تر است. اگر می خواهید باغداری سودآوری را در تابستان امسال تجربه کنید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید و نهال هلو و شلیل مناسب منطقه خود را با بهترین قیمت و کیفیت بخرید.

09141811520

09201811520

09301811520

04445231520

برای خرید نهال هلو و خرید نهال شلیل و اطلاعات بیشتر به ROYALNAHAL.COM مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.