فروش ارقام تجاری بادام فقط به قیمت 30 هزار تومان

رپرتاژ آگهی: بادام یکی از بهترین محصولات در کشور ما است که تقاضای روزافزونی برای تولید آن وجود دارد. سرمایه گذاری در زمینه کاشت نهال بادام یک سرمایه گذاری بلند مدت است؛ زیرا نهال های بادام بالغ بر 100 سال عمر می کنند و اگر درست و اصولی نگهداری شوند، میزان باردهی و کیفیت محصول با پیرشدن درخت، تغییری نمی کند. اغلب واریته های تجاری بادام به آب زیادی نیاز ندارند و می شود آن ها را به صورت دیم هم کاشت؛ بنابراین بسیاری از هزینه های آبیاری از دوش شما برداشته می شود.

بادام های ۳۰ هزار تومانی موجود در رویال نهال

بسیاری از افراد گمان می کنند که نهال های ۳۰ هزار تومانی، همین نهال های بادام معمولی هستند که در تمام نهالستان های کوچک و محلی یافت می شوند، اما در رویال نهال خبری از نهال های معمولی نیست؛ زیرا هدف رویال نهال تنها فروش نهال به هر قیمتی نیست. هدف رویال نهال داشتن نقشی کوچک در آبادانی کشور و کمک به باغداران مناطق مختلف برای رونق بیشتر زمین های آن ها است. اگر می‌ خواهید بدانید کدام واریته های بادام را می توانید تنها با ۳۰ هزار تومان از رویال نهال بخرید، در ادامه با ما همراه باشید:

بادام فرانیس کلون ۴۳۵؛ انتخابی مناسب برای کوهستان ها

یکی از بهترین ارقام بادام پوست کاغذی در ایران بادام فرانیس کلون ۴۳۵ است. این نهال از جمله ارقام دیرگل بوده و از مقاوم ترین نهال ها در برابر آفات و بیماری ها است. وزن میوه بادام ۴ گرم است که حدود ۳ گرم آن را مغز تشکیل می دهد.

هر اصله نهال بادام فرانیس کلون در فصل باردهی، بالغ بر ۳۰ کیلو محصول ناب و مرغوب تولید می کند. اگر ساکن مناطق کوهستانی هستید، می توانید نهال فرانیس کلون را تنها با قیمت ۳۰ هزار تومان از رویال نهال خریداری کنید و از همان سال اول، شاهد باردهی آن باشید.

کمیاب ترین نهال بادام با قیمت 30 هزار تومان!

کمیاب ترین نهال بادام با قیمت 30 هزار تومان!

بادام تونو یکی از کمیاب ترین انواع بادام در ایران است که نهال های جوان و سرحال آن تنها با قیمت 30 هزار تومان در رویال نهال به فروش می رسند. این نهال میوه ای بسیار درشت دارد و بسیاری از باغداران به دنبال خرید و کاشت آن هستند. عمر مفید این نهال 30 تا 35 سال است و  ارتفاع آن به حدود 3 تا 4 متر می رسد که ارتفاعی بسیار مناسب برای نهال بادام است.

باردهی بادام تونو در هر هکتار بالغ بر 4 تن است که میزان کمی نیست و با توجه به قیمت این نهال در بازار، می توان حدس زد که در یک سال چه میزان سودآوری برای باغداران به همراه دارد. اگر می خواهید تابستان امسال اولین بادام های تونو خود را برداشت کنید، همین الان اقدامات لازم برای خرید این نهال از رویال نهال را انجام دهید.

بادام فرانیس؛ نهالی با باردهی بالا و خصوصیات شگفت انگیز

از دلایل محبوبیت نهال بادام فرانیس در میان باغداران، تحمل کم آبی، شوری و سازگاری آن با اکثر مناطق آب و هوای کشور است. هر اصله نهال بادام فرانیس در بهترین شرایط رسیدگی حدود 20 تا 25 کیلو باردهی دارد؛ بنابراین با توجه به شرایط کاشت نهال، سودآوری فوق العاده ای برای باغداران به همراه می آورد. اگر می خواهید شما هم از این میزان باردهی بهره مند شوید، همین الان با کارشناسان رویال نهال تماس بگیرید و نهال بادام تونو را با پایین ترین قیمت  خریداری کنید.

پر خاصیت ترین نوع بادام را تنها به قیمت 30 هزار تومان بخرید

پر خاصیت ترین نوع بادام را تنها به قیمت 30 هزار تومان بخرید

بادام آذر از جمله نهال های بومی کشور بوده که از لحاظ باردهی و مقاومت به سرمای زمستان و بهار زبانزد تمام باغداران است. رویال نهال امکانی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با خرید نهال بادام آذر اصیل و شناسنامه دار، با قیمت ویژه 30 هزار تومانی، سرمایه گذاری خود را با کمترین سرمایه آغاز کنید و با یک انتخاب هوشمندانه، هزینه و زحمت خود را به بهترین شکل ممکن به بار نشانید.

بادام مامایی فقط به قیمت 30 هزار تومان

در شرایط ایده‌آل حداکثر باردهی درخت بادام  مامایی به 3 تن می رسد. این نهال 50 سال عمر مفید دارد و در این مدت زمان زندگی باغدار را از لحاظ اقتصادی تغییر می دهد. مغز بادام سنگی مامایی دارای مواد مغذی است؛ از این رو مصرف روزانه آن توسط پزشکان توصیه می‌ شود. این امر سبب می شود تا تقاضا برای تولید آن روز به روز زیادتر شود. اگر می خواهید بادامی با تضمین فروش در آینده در باغ خود بکارید، همین الان نهال بادام مامایی را با پایین ترین قیمت از رویال نهال بخرید.

خرید نهال گردو ژنوتیپ

رویال نهال عرضه کننده تضمینی نهال بادام با پایین ترین قیمت

فرصت خرید نهال های سالم و باکیفیت؛ آن هم به قیمت 30 هزار تومان همیشه وجود ندارد؛ پس از این فرصت محدود استفاده کنید و سرمایه گذاری خود را در زمینه احداث باغستان های سرسبز و پر بار بادام انجام دهید. اگر الان نهال بخرید، می توانید تابستان محصول آن را برداشت کنید. اگر غیر از این بود می توانید هزینه خود را از رویال نهال پس بگیرید.

کارشناسان رویال نهال از زمان خرید نهال تا برداشت محصول در کنار شما هستند تا تجربه باغداری سودمندی را برای شما رقم بزنند. پیام رضایت مشتریان رویال نهال گواهی بر این مطلب است که نهال های ما همگی باردهی تضمین شده دارند و در بالاترین درجه کیفیتی به فروش می رسند. اگر می خواهید باغدار موفق بعدی رویال نهال در خصوص نهال بادام باشید همین الان با شماره تماس های درج شده در سایت، تماس بگیرید.

۰۴۴۴۵۲۳۱۵۲۰

۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰

۰۹۲۰۱۸۱۱۵۲۰

۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰

جهت خرید نهال بادام و اطلاعات بیشتر به سایت NAHAL۱۱۰.IR مراجعه نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.