در این بانک دوستی برنده است

رپرتاژ آگهی: بلوبانک سامان با قابلیت‌ « انتقال وجه به مخاطبین» فرایند انتقال ‌وجه به دوستان را به آسانی آب خوردن کرده است. برای دانلود و نصب اپلیکیشن بلو به این لینک مراجعه کنید.

انتقال ولی سریع  و راحت

دوستان و آشنایان نزدیک از جمله همسر، فرزند، یا پدر و مادر در دسته افرادی قرار دارند که ممکن است در طول روز و یا هفته و ماه، مبالغی را به صورت مکرر برای آن‌ها انتقال دهیم. در حالت عادی برای هر کدام از این انتقال‌ها باید شماره کارت، رمز دوم یا پویا، تاریخ انقضا و ... را وارد کرد که نه تنها هزینه‌ کارمزد را از شخص انتقال‌دهنده کسر می‌کند، بلکه زمان مشخصی را هم هدر می‌دهد.         

اما انتقال وجه به مخاطبین در بلو این امکان را به شما می‌دهد که بدون داشتن شماره‌ کارت و یا شماره حساب دوست خود به راحتی مبالغ دلخواه را به حساب بلوی او انتقال دهید و زمان اضافی و بی‌موردی را برای وارد کردن مشخصات کارت مبدا و مقصد صرف نکنید. این فرایند فوری می‌تواند انتقال‌ پول به اطرافیان را بی‌دردسرتر از همیشه و به‌صورت رایگان پیش ببرد زیرا دیگر نیازی به دانستن و وارد کردن شماره ‌کارت دوستان خود ندارید و می‌توانید این کار را بدون اتلاف وقت به پایان رسانید.   

برای فعال‌سازی و بهره‌مندی از قابلیت انتقال وجه به مخاطبین، کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  • در اپلیکیشن بلو، به منوی «پروفایل» بروید

  • در قسمت «تنظیمات» گزینه «امنیت و حریم خصوصی» را بیابید و وارد شوید

  • قابلیت «انتقال وجه به مخاطبین» را پس از خواندن شرایط و ضوابط فعال کنید

  • به اپلیکیشن بلو اجازه دسترسی به مخاطبین تلفن‌همراه را بدهید

حال در قسمت بالایی منوی «انتقال»، لیست مخاطبین خود را مشاهده می‌کنید. فقط کافیست بر روی نام ایشان کلیک کنید و وجه موردنظر را به‌راحتی منتقل کنید. فقط توجه داشته باشید که هر دو طرف باید حساب بلو داشته باشند و قابلیت «انتقال وجه به مخاطبین» را در اپلیکیشن خود فعال کرده باشند. همچنین شما باید همان شماره همراهی که فرد با آن در بلو حساب باز کرده را در گوشی خود ذخیره داشته باشید.

قرعه‌کشی برای شما و دوستان شما

قرعه‌کشی برای شما و دوستان شما

انتقال رایگان و سریع به مخاطبین تنها یکی از مزیت‌های حضور شما و دوستان شما در بلو به عنوان کاربر است و به تنهایی در اینجا تمام نمی‌شود؛ چرا که به تازگی بلو یک قرعه‌کشی جذاب نیز برای شما و دوستان‌تان در نظر گرفته است. این قرعه‌کشی در تاریخ 27 دی‌ماه 1402 برگزار می‌شود و جوایز آن هفت موتور وسپای رنگی است.

برای شرکت در این قرعه‌کشی، تنها کافیست یکی از دوستان خود را به بلو دعوت کنید. اگر دوست‌تان با کد اختصاصی «دعوت از دوستان» شما در بلو حساب باز کند، نام شما در فهرست افراد شرکت‌کننده در قرعه‌کشی قرار می‌گیرد.

در این قرعه‌کشی بلو افزایش موجودی اهمیت ندارد و همه شرکت‌کنندگان به یک اندازه شانس دارند. بنابراین اهمیتی ندارد که میزان و میانگین موجودی حساب شما چقدر است، هرچه زودتر یکی از دوستان خود را به بلو دعوت کنید و شانس برنده‌شدن در قرعه‌کشی وسپاهای رنگی را از آن خود کنید.

برای شرکت در این قرعه‌کشی باید:

  • در اپلیکیشن بلو وارد قسمت «پروفایل» شوید

  • گزینه «دعوت از دوستان» را بزنید

  • کد دعوت خود را کپی کرده و آن را برای دوستان خود ارسال کنید

سپس دوست شما با کد دعوتی که از شما دریافت کرده، در بلو حساب باز کرده و بدین ترتیب هم فرایند‌های بانکی بین شما و دوستان‌تان نظیر انتقال به‌صورت رایگان و سریع انجام می‌شود و هم یک شانس برای برنده شدن موتورهای رنگی وسپا در این قرعه‌کشی خواهید داشت. 

ضمنا هدیه همیشگی بلو برای دعوت نیز همچنان به قوت خود باقی است و در ازای هر دعوت موفق، مبلغ 30 هزارتومان از سوی بلو به حساب شما واریز می‌شود و پس از 10 دعوت موفق نیز می‌توانید بلوکارت مشکی را سفارش دهید.

بلو با استفاده از این قابلیت‌های جدید و نوآورانه، نه تنها به بهبود سرعت امور مالی شما و اطرافیان‌تان کمک می‌کند بلکه با خلق تجربه‌های جدیدی چون قرعه‌کشی وسپاهای رنگی، فرصت و هیجانی تازه برای کاربران خود ایجاد می‌کند.

برای دانلود و نصب اپلیکیشن بلو به این لینک مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قرعه‌کشی جدید بلو نیز می‌توانید به بخش «بلوکلاب» دراپلیکیشن بلو مراجعه کرده و آخرین اطلاعات این قرعه‌کشی را دریافت کنید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.