معرفی و بررسی صرافی ارز دیجیتال نیپوتو

رپرتاژ آگهی: نیپوتو با ارائه خدمات متفاوت و منحصر به فرد نظیر سرویس های امنیتی اختصاصی، بازارهای معاملاتی با بیش ترین عمق و کمترین گپ قیمتی، کمترین کارمزد برداشت در بین صرافی های ایرانی، احراز هویت اتوماتیک در 2 دقیقه، پشتیبانی بیش از 150 بازار معاملاتی مختلف و رابط کاربری آسان و کاربرپسند سعی نموده تا خدماتی در سطح صرافی های خارجی برای کاربران ایرانی فراهم کند.

با ما همراه باشید تا در ادامه مطلب به بررسی جزئیات خدمات نیپوتو بپردازیم:

سرویس نیپوتو ولت

با سرویس نیپتو ولت نیپتو دیگر نگران تحریم ها نباشید. با سرویس نیپوتو ولت میتوان به راحتی تحریم ها رو دور زد. نیپوتو ولت، ویژگی خیلی خاص دارد که شناسایی والت های ایرانی را غیرممکن می‌کند. هر اکانت نیپوتو به صورت خود کار چندین کیف پول میسازد و هر تراکنش را از کیف پول متفاوتی انجام میدهد. با این روش دیگر خطر تحریم، به دلیل استفاده از کیف پول صرافی ایرانی وجود ندارد. بنابراین، تمام مبالغ رمزارزی و ریالی خود را با خیال راحت در صرافی نیپوتو نگهداری کنید.

سفارشات MCO

سفارشات MCO یا multi conditional order ، یک ابزار جدید ثبت سفارش است  که برای اولین بار در دنیا توسط نیپوتو ارائه شده است .این سرویس مناسب دو گروه تحلیلگرها و آربیتراژ گیرها می باشد که با استفاده از این ابزار، می توانند بر اساس تغییرات قیمت چند ارز در صرافی های دیگر، یک سفارش معامله به صورت لیمیت یا مارکت در نیپوتو ثبت کنند.

سرویس های امنیتی اختصاصی

یک صرافی ارز دیجیتال نقش مهمی در سرنوشت دارایی کاربران خود دارد. از این رو، نیپوتو برای حفظ امنیت کاربران خود در برابر تهدیدات امنیتی مختلفی مانند سرقت گوشی یا رمز اکانت، باج گیری و همچنین پیگیری دارایی کاربران پس از غیبت طولانی مدت خود تدابیری در نظر گرفته است. از جمله خدمات امنیتی نیپوتو عبارت اند از:

رمز اضطراری

ماهیت ناشناس بودن هویت افراد در ارزهای دیجیتال، توجه افراد زیادی از جمله گروه های طبهکاری را به خود جلب کرده است. اما نیپوتو با ارائه سرویس «رمز اضطراری» خود را برای مواجه با این شرایط آماده کرده است. فقط کافیست تا یک رمز اضطراری تعریف کرده و با آن لاگین کنید تا برداشت از حساب شما متوقف شود و موقعیت مکانی شما در اختیار واحد حقوقی قرار گیرد، سپس از طریق مراجع انتظامی پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

پس از من

مرگ یک حقیقت غیرقابل انکار است که هیچکس آن را پیش بینی نمی کند، نه حتی تحلیلگران خبره. اما شما میتوانید با فعال کردن سرویس «پس از من» نیپوتو، خود و عزیزانتان را برای اتفاقات ناگوار آماده کنید. پس از فعال سازی کافیست تا نام وراث خود را از طریق سرویس پس از من اضافه کنید تا در غیاب طولانی مدت شما با انها تماس گرفته شود و هماهنگی لازم برای انتقال قانونی یا انحصار وراثت انجام گردد.

ETS

مطمئنا همه برای حفاظت از دارایی های دیجیتال خود در برابر رخنه های امنیتی، موارد ایمنی را رعایت میکنند. اما درصد کمی از افراد برای مواردی چون سرقت یا گم‌ شدن گوشی، آمادگی لازم را دارند. اما نیپوتو با ارائه سرویس ETS (Emergency terminate session)، خود را برای مواجه با این شرایط آماده کرده است. فقط کافیست یک پین اضطراری و یک شماره موبایل دوم تعریف کنید و در مواقع اضطراری از طریق شماره دوم ثبت شده، پین تعریف شده را به شماره 10004831 پیامک کنید تا برداشت از حساب شما در کمتر از 120 ثانیه غیرفعال شود. پس از اینکه شرایط به حالت عادی بازگشت  شما می ‌توانید از طریق پشتیبانی، درخواست فعالسازی مجدد حساب را ثبت کنید.

مقایسه قیمت صرافی ها چیست؟

ورود ما به دنیای ارزهای دیجیتال و قیمت گذاری‌های غیرمتمرکز، روند معاملات ما و مفهوم فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت ارزهای مورد معامله را تا حد زیادی تغییر داد. کاربران فعال در حوزه‌ی بازار ارزهای دیجیتال، خصوصا معامله گران کوتاه مدت و نوسان گیر همیشه به دنبال بهترین و ارزان ترین قیمت برای خرید هستند. اما با توجه به غیرمتمرکز بودن صرافی‌های ارز دیجیتال و معاملات دنیای کریپتو کارنسی، قیمت برخی رمزارزها بر اساس عرضه و تقاضا گاها در یک صرافی با صرافی دیگر متفاوت است. از طرفی بررسی قیمت تمام صرافی‌ها میتواند کاری زمان بر و خسته کننده باشد. از این رو، صرافی نیپوتو با ارائه سرویس «مقایسه قیمت صرافی ها» این فرایند را بسیار ساده کرده است.

برای مثال میتوانید قیمت خرید و فروش تتر را در صرافی های نوبیتکس و تترلند مقایسه کنید. علاوه بر این دو صرافی، قیمت ارزهای دیجیتال مختلف را می‌توانید در صرافی های دیگر، مانند والکس، بیت پین، تهران پیمنت و بسیاری دیگر را در این صفحه مقایسه کنید.

ثبت نام و احراز هویت اتوماتیک

برای ثبت نام در صرافی نیپوتو وارد سایت nipoto.com شوید و اطلاعات شخصی خود از جمله ایمیل شخصی، یک رمز عبور و مشخصات کارت ملی خود را وارد کنید.  صرافی نیپوتو دارای 4 سطح احراز هویتی می‌باشد که هریک از آنها امکانات، محدودیت ها و مدارک مورد نیاز متفاوتی دارد. شما می‌توانید بر اساس نیاز یکی از آنها را انتخاب نمایید.

جمع بندی

در این مقاله سعی نمودیم به طور مختصر خدمات صرافی نیپوتو را بررسی کنیم. صرافی نیپوتو از سال 1398 و با دغدغه ارائه خدمات معاملاتی در سطح کیفیت جهانی  فعالیت خود را آغاز نموده. سرویس نیپوتو ولت، سفارشات MCO، رمز اضطراری، پس از من و سرویس ETS از جمله خدماتی هستند که در این مقاله به شما عزیزان معرفی شد.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.