اینجا بدون ضامن و بدون مراجعه به بانک "100 میلیون تومان وام" بگیرید

 این موضوع زمانی بیشتر برای خریدار و مصرف کننده ی لوازم خانگی ملموس می شود که برای خرید لوازم خانگی و جهیزیه به سراغ خرید مایحتاج و وسایل برقی اولیه ای نظیر یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، تلویزیون، جاروبرقی، اتو و ... می رود.

بنابراین در چنین شرایطی باید چه کار کرد؟ آیا بایستی از خرید برخی از این وسایل و لوازم ضروری منزل چشم پوشی کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، که به جای چشم پوشی از خرید مایحتاج اولیه ی زندگی، بهتر است که به سراغ روش های متفاوت خرید این اقلام برویم. یکی از بهترین، کارآمدترین و محبوب‌ترین روش هایی که این روزها خانواده ها برای خرید لوازم برقی منزل به سراغ آن می روند، روش خرید اقساطی است.

چطور می توانیم لوازم خانگی را اقساطی بخریم؟

همانگونه که در ابتدا اشاره کردیم بالارفتن مداوم نرخ لوازم خانگی، طی سالهای اخیر در کشورمان باعث شده که بسیاری از خانواده ها برای خرید این لوازم ضروری، به سراغ روش هایی نظیر خرید اقساطی بروند. اما چطور می توانیم لوازم خانگی را به صورت اقساطی تهیه کنیم؟

برای این کار کافیست سری به بازار و بورس لوازم خانگی در شهر خودتان بزنید. بدون تردید فروشگاه ها و هایپرکالاهای متعددی اقدام به عرضه لوازم برقی منزل به صورت اقساطی کرده اند. در این بین می توانید با انتخاب بهترین شرایط اقساط، لوازم مورد نیاز خود را به صورت اعتباری خریداری نمایید.

البته همه چیز به همین سادگی هم نیست. بلکه بایستی پس از پیدا کردن بهترین شرایط فروش اقساطی لوازم برقی منزل، از تنوع محصولات موجود در آن فروشگاه و مجموعه اطمینان حاصل نمایید.

به این معنا که باید این امکان برای شما وجود داشته باشد که بتوانید از بین چند برند مختلف دست به مقایسه و انتخاب بزنید و از طرف دیگر اگر قصد خرید چند کالا را به صورت همزمان دارید، بایستی بتوانید تمامی مایحتاج خود را به صورت اقساطی و یکجا از یک فروشگاه تهیه نمایید. چراکه تامین وثیقه و اسناد اعتباری جهت انجام خرید اقساطی کار چندان ساده ای نبوده و تامین آن برای موارد متعدد، کاری به مراتب دشوارتر را در مقابل شما قرار خواهد داد.

در نهایت پس از انتخاب مجموعه ای با تنوع گسترده و مناسب کالا، می توانید اقدام به خرید اقساطی نموده و از طریق ارائه اسناد و اعتبارات لازم و مراجعه به بانک، اقدام به خرید اقساطی محصولات مورد نیاز خودکنید. البته نباید فراموش کنید که قیمت تمام شده کالاها در خرید اقساطی با قیمت تمام شده آن ها در خرید نقدی تفاوت قابل توجهی دارد.

چگونه می توانیم یک خرید اقساطی راحت داشته باشیم؟

چگونه می توانیم یک خرید اقساطی راحت داشته باشیم؟

تا به اینجا توضیح دادیم که با بالا رفتن قیمت لوازم برقی منزل، بسیاری از مجموعه ها و فروشگاه ها، اقدام به عرضه اقساطی این اقلام نموده اند، اما دشوار و طولانی بودن مراحل تامین اسناد و اعتبارات و همچنین مراجعات به بانک، ممکن است برخی از خریداران را از انجام خرید اقساطی منصرف نماید.

اما در این میان هستند مجموعه هایی نظیر هایپر کالای شهر لوازم خانگی که با هدف تامین رفاه حال هموطنان عزیزمان اقدام به عرضه گسترده ترین مجموعه لوازم برقی منزل با ساده ترین و مقرون به صرفه ترین شرایط اقساط نموده اند.

به این معنا که هم وطنان عزیزمان می توانند با مراجعه به این هایپرکالای تخصصی لوازم منزل، از میان برندها و انواع گوناگون لوازم برقی، کالای مورد نظر خود را از نظر سطح قیمت، کیفیت و همچنین میزان کارآیی برای مصرف کننده، با یکدیگر مقایسه نموده و سپس تا سقف 100 میلیون تومان اقدام به خرید اقساطی نمایند.

اما ماجرای خرید اقساطی راحت در مجموعه شهر لوازم خانگی، به همین جا ختم نمی شود. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تمایل به خرید اقساطی لوازم برقی منزل خود دارید، خوب است که بدانید برای خرید اعتباری از شهر لوازم خانگی، نیازی به مراجعه به بانک و یا حضور هیچ ضامنی نخواهید داشت.

هایپرکالای تخصصی

به عبارت دیگر شما می توانید با مراجعه به این هایپرکالای تخصصی، علاوه بر انتخاب محصول مورد علاقه تان، تنها با در اختیار داشتن یک دسته چک، از وام 100 میلیون تومانی بدون ضامن و بدون مراجعه به بانک برخوردار شوید. این امکان حتی برای سازمان ها و ارگان های مختلف نیز فراهم آمده است. به این معنا که کارکنان زیر مجموعه این سازمان ها می توانند با در دست داشتن فیش حقوقی خود، از مزایای این خرید اقساطی راحت بهره مند شوند.

علاوه بر تمامی این موارد، توجه به این نکته هم ضروریست که قیمت تمام شده ی لوازم برقی در خرید اقساطی از شهر لوازم خانگی، تفاوت بسیار اندکی با قیمت تمام شده در خرید نقدی دارد. بنابراین می توانید با خیالی آسوده از قیمت و اعتبار محصول، نسبت به انتخاب هر یک از لوازم برقی منزل در شهر لوازم خانگی اقدام نمایید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.