اما حالا با آزمایشگاهی آشنا شده ایم که از بخش پذیرش و انتظار گرفته تا اتاق نمونه گیری و آزمایش، همگی شیک و مدرن ساخته شده است تا مردم عزیز بتوانند لحظاتی خوشایند سپری کنند.

آزمایشگاه بهمن طب واقع در خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با به روزترین تجهیزات آزمایشگاهی، در محیطی مدرن و آرامش بخش تاسیس شده تا بتواند خدمات ارزنده ای به مردم ارائه دهد. 

اولین ها در ایران:

نکته اولی که جلب توجه می کند ۲ اتاق نمونه گیری تست PCR (تست تشخیص کرونا) است که در ابتدای ورودی آزمایشگاه قرار گرفته و ورودی آن از بیرون ساحتمان است. این موضوع دغدغه سایر مراجعه کنندگان بخشهای دیگر آزمایشگاه را برطرف می کند، چون شخص متقاضی تست کرونا از بیرون مستقیم وارد اتاق شده و بعد از تست از همانجا بیرون می رود و کوچکترین تردد داخل سالن پذیرش یا تماس نزدیک با سایر مراجعه کنندگان نخواهد داشت. این موضوع مهمی است که برای اولین بار در کشور بهمن طب به آن توجه کرده است.

نکته بعدی اینکه برای اولین بار در ایران جوابدهی تست کرونا ۳ ساعته و ۱۲ ساعته امکان پذیر شده است.

همچنین آزمایشگاه بهمن طب به صورت " شبانه روزی " به مردم عزیز خدمات می دهد.

آزمایشگاه بهمن طب

چه تست هایی در اینجا صورت می گیرد؟

کلیه آزمایش های روتین، تخصصی و فوق تخصصی شامل : آزمایش ویروس شناسی، قارچ شناسی، آزمایش مولکولی و تست کرونا (PCR)،  آزمایش ژنتیک، آزمایش کلینیکال، آزمایش پاتولوژی پیوند H L A، آزمایش سم شناسی اعتیاد و سلامت غذایی با بهترین دستگاه HPLC.

بهمن طب مجهز به بخش تشخیص مولکولی است و آمادگی نمونه گیری در محل بابت آزمایش های کلینیکال و نیز آزمایش کرونا دارد. همچنین آماده همکاری با شرکت ها، ادارات و ارگان ها برای آزمایشات سالیانه بوده و همواره متعهد است که کلیه آزمایش ها را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد.

بهمن طب از گروه های معتبر نمونه گیری در محل دعوت به همکاری می کند.

آزمایشگاه

خبر ویژه :

آزمایشگاه بهمن طب در حرکتی خداپسندانه قرار است آزمایش تشخیص مولکولی کرونا (تست کرونا) را با تخفیف ویژه 50 درصدی برای زائرین محترم اربعین حسینی انجام دهد. همچنین تخفیف 20 درصدی برای تست کرونا مسافران پروازهای خارجی به سایر کشورها نیز تعلق می گیرد.  اکنون نام آزمایشگاه بهمن طب در فهرست آزمایشگاه های مورد تایید و مجاز ستاد آزمایشگاه های مرجع سلامت قرار دارد.

نشانی آزمایشگاه بهمن طب: تهران، تقاطع خیابان ملاصدرا و شیخ بهایی، جنب بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)، پلاک 200 

 تلفن:  02188611115

صفحه اینستاگرام: @bahman.teb

نشانی سایت: https://bahmanteb.com

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند