به گزارش «شانا» جلیل سالاری ظهر دیروز (چهارشنبه، پنجم آبان‌‌ماه) با ارائه گزارشی درباره وضع جایگاه‌های عرضه سوخت در جلسه‌‌ای که با رئیس‌‌جمهوری در ستاد وزارت نفت تشکیل شد، گفت: تاکنون ۳۴۰ جایگاه عرضه سوخت در سراسر کشور به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و امکان عرضه بنزین سهمیه‌‌ای در این جایگاه‌ها فعال شده است.

وی افزود: حدود یک‌هزار و ۸۰۰ جایگاه هم‌‌اکنون با استفاده از سیستم آفلاین نسبت به عرضه سوخت به قیمت آزاد به مردم اقدام می‌شود.

معاون وزیر نفت تاکید کرد: در ساعات نخست وقوع این رخداد، با استفاده از تجربیات گذشته و با برنامه مدیریت بحرانی که پیش‌‌بینی می‌کردیم سناریوهای مختلف را بررسی کردیم و خوشبختانه با استفاده از همه ظرفیت‌‌های مجموعه، توانستیم در مدت کوتاهی مسیر را شناسایی و سیستم را ‌ایمن‌‌سازی کنیم.

سالاری ضمن قدردانی از صبوری مردم در اختلال به‌‌وجودآمده گفت: از مردم عزیز که در این زمینه صبوری کردند و از رسانه‌ها که اقدام‌های موثری انجام دادند و از همکاران خود بابت حضور سریع و فعال‌سازی جایگاه‌ها تشکر و قدردانی می‌‌کنم.

وی همچنین تاکید کرد: امروز (چهارشنبه) ۲۵ گروه چهار نفره در شهر تهران مستقر شده و در حال فعال‌سازی جایگاه‌ها هستند، همچنین ۳۰۰ گروه در کل کشور نیز در حال فعال‌سازی جایگاه‌ها در شهرها و محورهای مواصلاتی هستند.

معاون وزیر نفت گفت: امیدواریم بتوانیم با‌ ایمن‌‌سازی مناسبی که انجام می‌دهیم، در سال‌های آینده دچار چنین چالشی نشویم.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند