آرشیو روزنامه شماره ۴۱۸۵ دنیای اقتصاد

اخبار مطالب توصیه شده - روزنامه شماره ۴۱۸۵

 • سال پرفروش اپل

  دنیای اقتصاد: در حالی که این روزها صحبت از پرچمدار اصلی آی‌فون یعنی آی‌فون ۱۰ است اپل آمارهای فصل چهارم سال مالی ۲۰۱۷ خود را منتشر کرده که نشان از رشد درآمد قابل توجه آن دارد.
 • روایت تازه از درخواست ترامپ ازروحانی

  دنیای اقتصاد: ۵ روز پس از انتشار خبر اولیه درخواست دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا برای دیدار با حسن روحانی و رد این درخواست از سوی رئیس‌جمهوری ایران، روزنامه واشنگتن‌پست روز پنج‌شنبه جزئیات تازه‌تری از این درخواست را فاش کرد.
 • لابی لندن با کنگره برای حفظ «برجام»

  دنیای اقتصاد: وزیر خارجه بریتانیا هفته آینده برای مذاکره درخصوص برجام راهی واشنگتن می‌شود. او در این سفر قصد دارد سناتورهای آمریکایی را متقاعد سازد تا از وضع مجدد تحریم‌ها یا از بین بردن توافق هسته‌ای خودداری کنند.
 • پیشتازان وام دوم رونق

  دنیای اقتصاد: استارت فاز دوم پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید زده شد. آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های تولیدی در قالب «طرح رونق تولید» از پرداخت بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های تولیدی در سال جاری حکایت دارد.
 • شبه‌جزیره در آستانه جدیدترین آزمایش موشکی پیونگ‌یانگ

  دنیای اقتصاد: آژانس جاسوسی کره‌جنوبی با استناد به گزارش‌ها گفت که کره‌شمالی احتمالا در تدارک یک آزمایش موشکی دیگر است.
 • وعده ۳۰ میلیارد دلاری مسکو به تهران

  دنیای اقتصاد: روسیه و ایران،‌ دو کشوری که هر دو با تحریم‌هایی از سوی آمریکا مواجه هستند، در حال گسترش «همکاری‌های استراتژیک» در زمینه‌های نفت و گاز هستند تا از کانال این همکاری برخی نیازهای هر دو کشور برطرف شود. امضای تفاهم‌نامه‌ای ۳۰ میلیارد دلاری میان ایران و ۶ شرکت روسی که روسنفت و گازپروم نفت در راس آنها قراردارند، از جمله اقداماتی است که در پی سفر رئیس‌جمهوری روسیه به ایران در آخر هفته گذشته رخ داد.
 • کاهش مخاطب در بازار سینما

  دنیای اقتصاد: فیلم‌های سینمایی روی پرده، محبوب مخاطبان نیستند. این را از میزان فروش سینماها در دو، سه هفته اخیر می‌توان فهمید. بسیاری از مخاطبان سینماها بعد از دیدن فیلم‌ها یا ناراضی بوده‌اند یا متعجب. ناراضی از سطح کیفی برخی از فیلم‌ها و متعجب از دیدن برخی دیگر که توقع متفاوتی از آنها داشته‌اند. با این حال هنوز نام کارگردان یا بازیگران شناخته شده، حداقل‌های سطح فروش را حفظ کرده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر