آرشیو روزنامه شماره ۴۴۳۱ دنیای اقتصاد

اخبار مسکن و عمران - روزنامه شماره ۴۴۳۱

 • ساخت و ساز با حساب خالی

  دنیای اقتصاد: فرمان رئیس‌جمهوری برای فرود سرمایه‌های ساختمانی در هسته فرسوده شهرها با هدف ایجاد تحرک در اقتصاد کشور از طریق تحریک بخش مسکن و حمایت از سیاست بازآفرینی، با دو مانع اصلی مواجه است.
 • پیغام ترافیکی هاشمی به دولت

  دنیای اقتصاد: رئیس شورای اسلامی شهر تهران معتقد است تنها چاره غلبه بر ترافیک تهران، توسعه حمل و نقل عمومی است؛ موضوعی که تامین مالی آن از عهده مدیریت شهری تهران خارج است و بدون کمک دولت به جایی نمی‌رسد.به گزارش «دنیای اقتصاد»، محسن هاشمی رفسنجانی اخیرا با انتشار یادداشتی به دو اقدام کلیدی که می‌تواند در کنترل ترافیک و آلودگی هوای شهر تهران اثرگذار باشد اشاره کرده که عهده‌دار اصلی هر دوی آنها، دولت است.
 • فرونشست زمین در تهران کند شد

  رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از کند شدن روند فرونشست زمین در تهران خبر داد.اسماعیل نجار در گفت‌وگو با «ایسنا» اظهارکرد: پس از وقوع حادثه شهران در تهران، هیات دولت در تاریخ ۲۸ تیرماه سال ۹۶ مصوبه‌ای را به منظور ضریب افزایش ایمنی در حوزه شریان‌های حیاتی شهر تهران با رویکرد پیشگیرانه ابلاغ کرد و بر اساس آن دستگاه‌های اجرایی مختلف هر کدام وظایفی را بر عهده گرفتند و سازمان مدیریت بحران کشور نیز مسوول انجام این کار شد.
 • آمار کشوری از بازار مسکن بهار ۹۷

  دنیای اقتصاد: مرکز آمار ایران دیروز در گزارشی اطلاعات مربوط به تحولات قیمت و تعداد معاملات انجام‌شده در بازار معاملات مسکن کشور در بهار ۹۷ را منتشر کرد.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر