کوین کاستنر با ادای احترام به کانری از وی به عنوان مردِمردان یاد کرد که کارنامه حرفه‌ای شگفت‌انگیزی از خود به جای گذاشت. کانری که برای بازی در «تسخیر ناپذیران» جایزه اسکار نقش مکمل را دریافت کرده بود در این فیلم در نقش جیم مالون پلیس بازی کرده بود که شخصیت کاستنر یعنی الیوت نس جوان را تعلیم می‌دهد که چگونه کارها را به روش شیکاگویی پیش ببرد.

این فیلم که ساخته برایان دی پالما است، سال ۱۹۸۷ با اقبال زیادی روبه‌رو و کاستنر از آن پس به بازیگری درجه یک بدل شد و این کانری بود که به وی کمک کرد تا ریزه‌کاری‌های دراماتیک نقشش را دربیاورد. کاستنر در بیانیه‌ای از کانری به‌عنوان بزرگ‌ترین ستاره‌ای که تاکنون با وی کار کرده است، یاد کرد.

رابرت دنیرو نیز که در این فیلم در نقش آل‌کاپون ظاهر شده است همچنین از کانری تجلیل کرد و گفت: او خیلی جوان‌تر از ۹۰ سال به نظر می‌رسید و انتظار داشتم- و امیدوار بودم- با ما زمان خیلی بیشتری همراه باشد.

کانری که بازیگر ۷ فیلم جیمز باند بود در فیلم‌های مشهور، مطرح و پرفروش دیگر سینما نیز ظاهر شده بود که «مارنی» ساخته هیچکاک، «انجمن نجیب‌زادگان عجیب» ساخته استیون نورینگتون، «ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی» ساخته اسپیلبرگ، «مردی که می‌خواست سلطان باشد» به کارگردانی جان هیوستون، «قتل در قطار سریع‌السیر شرق» ساخته سیدنی لومت، «به نام رز» ساخته ژان ژاک آنو، «صخره» ساخته مایکل بی، «پلی در دور دست» ساخته ریچارد آتنبورو و «رابین هود» ساخته کوین رینولدز از جمله آنها هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند