آرشیو روزنامه شماره ۴۲۱۴ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۲۱۴

 • طرح جدید مجوز واردات

  دنیای اقتصاد: بخشنامه جدید برای ثبت‌سفارش کالاها در راستای کنترل نظام واردات، ابلاغ شد. براساس این بخشنامه، علاوه بر کاهش مهلت اعتبار ثبت سفارش کالا، امکان اصلاح اوراق ثبت سفارش و تغییر در برگ‌های ثبت شده تنها به کالای اساسی داده شد و به این طریق در صورت بروز مشکل در سفارش‌های صورت‌گرفته، دست سایر واردکنندگان از اصلاح برگه‌های ثبت‌سفارش‌شده کوتاه خواهد شد.
 • چهار اصل تامین برق در ایران

  دنیای اقتصاد: معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر، چهار اصل تامین برق در ایران را تشریح کرد. به‌گفته محمودرضا حقی‌فام «دسترسی آسان»، «میزان قابلیت اطمینان در شبکه‌های برق»، «کیفیت برق» و «تاب‌آوری شبکه‌های برق در مقابل زلزله و حوادث طبیعی» از مهم‌ترین اصول تامین برق در کشور به‌شمار می‌روند.
 • جزئیات بودجه آب و برق در سال ۹۷

  دنیای اقتصاد: معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر نیرو جزئیات بودجه آب و برق در سال ۹۷ را تشریح کرد. به‌گزارش «پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو»، محسن بختیار در این خصوص گفت: در لایحه بودجه سال ۹۷ حدود ۸۲ هزار میلیارد ریال برای وزارت نیرو و مجموعه‌های تابعه این وزارتخانه اعتبار مصوب شده است.
 • ورود تخصصی‌ترین دستگاه تصفیه‌ هوا به کشور

  گروه بنگاه‌ها: در سمیناری تخصصی که شرکت تهویه «نیا» و یک شرکت سوئدی برگزار کردند، از تخصصی‌ترین دستگاه تصفیه هوای کشور رونمایی شد.
 • برگزاری جشنواره مدیریت پروژه ایران در هفته آینده

  گروه بنگاه‌ها: هفتمین جشنواره مدیریت پروژه ایران روز دوشنبه ۲۷ آذر در هتل پارسیان اوین در تهران برگزار می‌شود. به گزارش «دنیای اقتصاد» صدها میهمان از شخصیت‌های برجسته علمی و مدیریتی بخش دولتی و خصوصی و نمایندگان سازمان‌های فعال در زمینه مدیریت پروژه در این جشنواره حضور دارند. این جشنواره از سوی انجمن مدیریت پروژه ایران با حمایت چندین سازمان و شرکت معتبر داخلی برگزار می‌شود. انجمن مدیریت پروژه به‌عنوان یک انجمن علمی- حرفه‌ای، سابقه برگزاری ۶ جشنواره مشابه در فاصله سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۵ را داشته است.
 • دوره فوق تخصصی شخصیت‌شناسی مشتریان

  دنیای اقتصاد: یک دوره آموزشی با عنوان «دوره فوق تخصصی روانشناسی فروش، تیپ و شخصیت‌شناسی مشتریان» در روز پنج‌شنبه ۲۳ آذر ماه، از سوی روزنامه «دنیای اقتصاد» برگزار می‌شود.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر

بیشتر