آرشیو روزنامه شماره ۴۲۰۴ دنیای اقتصاد

اخبار صنعت و معدن - روزنامه شماره ۴۲۰۴

  • اکران باربری اینترنتی

    دنیای اقتصاد: همزمان با ظهور و افزایش ضریب نفوذ دو استارت‌آپ در بخش حمل‌ونقل مسافر طی ماه‌های اخیر، این بار از نخستین بازارگاه هوشمند و اینترنتی حمل و نقل کالا در کشور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد. این اپلیکیشن هوشمند که بستری آنلاین و یکپارچه برای ارتباط بین صاحبان کالا و رانندگان و هوشمندسازی سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای در کشور فراهم می‌کند، از این پس این قدرت را به صاحبان کالا، باربری‌ها و ترخیص‌کاران می‌دهد تا به‌صورت آنلاین اعلام بار کرده و رانندگان نیز می‌توانند درخواست حمل بار به این سامانه را اعلام کنند.
  • رونق تولید نیازمند فروش و بازاریابی

    دنیای اقتصاد: بهبود مناسبات فروش و بازاریابی از جمله عوامل بازگشت رونق به بخش تولید محسوب می‌شود؛ به‌طوری که معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است، ایران در زمینه رونق تولید وضعیت بدی ندارد؛ اما مشکلاتی در عرصه تقاضا خودنمایی می‌کند که باید برطرف شود.
  • چشم‌انداز هند در بازار جهانی فولاد

    دنیای اقتصاد: گروه مطالعات اقتصادی شرکت «فولاد تکنیک» در تحلیلی به بررسی برنامه کشور هند به‌عنوان رقیب جدیدی در بازار جهانی فولاد پرداخته است. نتایج این مطالعه حاکی از این است که در سال ۲۰۱۶ میلادی هند با تولید ۸/ ۸۹ میلیون تن فولاد خام رتبه سوم تولید جهانی فولاد را پس از چین و ژاپن به خود اختصاص داده است.

پربازدیدهای سایت خوان

بیشتر