به گفته وی، طی سال ۱۳۹۹ تعداد ۲۰۶۳ کارت بازرگانی صادر و ۱۰ هزار و ۶۶۹ کارت تمدید شده که در مجموع در مقایسه با سال ۱۳۹۸ تغییر محسوسی نداشته است. همچنین رئیس سازمان صمت استان تهران درباره وضعیت ثبت سفارش‌ها گفت: سال گذشته تعداد ۶۶ هزار و ۳۵۷ پرونده ثبت سفارش کالا به ارزش ۱۹ میلیارد و ۲۹۸ میلیون یورو به سیستم سازمان صمت استان تهران وارد و به ۱۰۰ درصد آن رسیدگی شده که ۷۲ درصد پرونده‌ها به ارزش ۱۳ میلیارد و ۶۷۰ میلیون یورو مورد تایید قرار گرفته است.

وی همچنین با بیان اینکه درسال ۱۳۹۹ تعداد ۳۷۷ فقره پروانه بهره برداری ناشی از توسعه با ظرفیت اشتغال بیش از ۱۰هزار نفر و ۱۵۳ فقره پروانه بهره برداری ایجادی با اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر دراستان تهران صادر شده، تصریح کرد:  دراین بازه زمانی تعداد ۵۵ مجوز طرح توسعه نیز صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲درصد افزایش داشته است.

صادقی از رشد ۸۹ درصدی در صدور جوازهای تاسیس خبر داد و گفت: درسال ۱۳۹۹ تعداد ۲هزار جواز تاسیس با پیش‌بینی اشتغال ۷۶ هزار نفر صادر که به نسبت مدت مشابه ۸۹ درصد رشد داشته است.  تعداد طرح‌های در دست اجرای استان نیز ۵۳۱ طرح با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری بالغ بر ۶۶ هزار میلیارد ریال و اشتغال ۲۱ هزار و ۶۰۰ نفر است که احتمالا در سال جاری شاهد افتتاح و بهره‌برداری این طرح‌ها خواهیم بود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند