جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک سپه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، چهل‌وچهارمین جشنواره بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی-ارزی بانک سپه برای ترویج و اشاعه سنت پسندیده قرض‌الحسنه با هدف بهره‌‌مندی از اجر معنوی و کمک به نیازمندان آغاز شد.

جوایز قرعه کشی چهل و چهارمین جشنواره بزرگ حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی-ارزی بانک سپه شامل ۲‌هزار و ۵۰۰ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر است. علاقه‌مندان می‌توانند با حداقل موجودی حساب‌‌های قرض‌‌الحسنه پس‌انداز به میزان ۱۰۰‌هزار تومان و حساب‌‌های ارزی ۱۰۰ دلار یا معادل آن به سایر ارزها در این قرعه‌‌کشی شرکت کنند.

بر اساس این گزارش، هر ۵۰‌هزار تومان در هر روز، دو امتیاز برای حساب‌های ریالی و هر ۵ دلار در هر روز دو امتیاز برای حساب‌های ارزی محاسبه می‌شود. هر حساب دارای موجودی بیشتر با مدت زمان طولانی‌‌تر، از شانس بالاتری در قرعه‌‌کشی برخوردار خواهد بود.

همچنین شرط اعطای جایزه، حفظ حداقل موجودی در ۹۰ روز متوالی طی دوره قرعه کشی یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی است.

دوره قرعه کشی از اول مهر ماه ۱۴۰۲ لحاظ می‌شود و مشتریان می‌توانند به صورت حضوری با مراجعه به شعب بانک و همین طور غیر‌حضوری در این جشنواره شرکت کنند.