این رویداد ورزشی در تاریخ ۲۹ دی ماه ۱۴۰۲ و در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد و باشگاه مشتریان ام‌وی‌ام میزبان بیش از ۴۰ خانواده و ۱۵۰ نفر از مشتریان خود بود.  دلیل انتخاب ورزش پدل برای این رویداد، نزدیکی روح این ورزش به ذات اسپرت و ورزشی بودن خودروی آریزو۵ اسپرت است که باعث شده خانواده‌‌‌های جوان بسیاری را مجذوب عملکرد و طراحی خود کند.

ورزش‌‌‌های دیگری مثل پینگ‌پونگ و دارت نیز برای بانوان در نظر گرفته شده بود که افراد برنده هر یک نیز در انتها هدایای نفیسی را دریافت کردند. برای کودکان نیز سرگرمی‌‌‌های بسیاری در رویداد در نظر گرفته شده بود؛ دراپ بال، پازل، نقاشی، جنگا و چند بازی دیگر.

پس از پذیرش خانواده‌‌‌ها راس ساعت ۹ صبح و صرف صبحانه، لیگ آغاز شد و در پایان، تیم برنده به طور تشریفاتی اعلام شد و مراسم به شکل کامل توسط رسانه مورد پوشش قرار گرفت. علاوه بر این، کارناوال خودروهای آریزو ۵ اسپرت جذابیت این رویداد را به اوج رساند. پس از پایان برنامه در باشگاه انقلاب، کارناوال به رستوران قصر لیدوما در غرب تهران منتقل شد. در طول مسیر، تعداد زیادی از شهروندان برای تماشا و گرفتن عکس از کارناوال جذب شدند و آن را به یکی از نقاط برجسته مراسم تبدیل کرد. پس از این مراسم، مهمانان ناهار را در مجتمع لیدوما صرف کردند و هدایایی به رسم یادبود به آنها تقدیم شد. میزبانی موفق رویداد ورزشی پدل آریزو ۵ اسپرت، تلاش فعال مدیران خودرو برای بهبود رضایت خانواده مشتریان است. بازخورد نظرسنجی نشان داد که همه شرکت‌‌‌کنندگان از این رویداد تمجید و بازخورد رضایت‌‌‌بخش داشتند.  

این رویداد نه‌تنها بستری برای جشن و تعامل است، بلکه فرصتی برای انتقال ارزش، ترویج فرهنگ و اتحاد مردم است. مدیران خودرو به حمایت از مفهوم «اول مشتری» ادامه می‌‌‌دهد، به جامعه به شیوه‌‌‌های معنادارتری تعهد خود را بازگردانده و برای ساختن آینده‌‌‌ای بهتر با مشتریان همکاری می‌‌‌کند.