بزرگ‌ترین فروشگاه موبایل سامسونگ در کشور با مساحت بیش از هزار متر مربع و با همراهی بیش از ۸۰ نیروی متخصص توسط شرکت دیجی سرویس افتتاح شد. در این فروشگاه انواع محصولات برند سامسونگ شامل تلفن همراه، تبلت، ساعت هوشمند، گجت‌‌های هوشمند و همچنین انواع لوازم جانبی موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و ... به صورت رسمی و با گارانتی معتبر به فروش می‌رسد.

 در افتتاحیه بزرگ‌ترین فروشگاه موبایل سامسونگ چه گذشت؟

در ابتدای مراسم افتتاحیه بزرگ‌ترین فروشگاه موبایل سامسونگ کشور، رمضانی‌نژاد، مدیر این فروشگاه   اعلام کرد: خریداران از بدو ورود به این فروشگاه با فضای حرفه‌ای و نیروهای متخصص ما برای مشاوره و معرفی کامل محصولات مواجه خواهند شد و هر کالایی که مورد نیازشان باشد توسط کارشناسان ما در اختیارشان قرار خواهد گرفت. تمام این فرآیند آماده شده تا مشتریان بتوانند انتخابی هوشمندانه و خریدی آگاهانه بر اساس نیازشان داشته باشند.

مدیر بزرگ‌ترین فروشگاه موبایل سامسونگ کشور اعلام کرد: تجربه نشان داده خریداران با اطلاعات جزئی و اندک و بدون آنکه با محصولات از نزدیک آشنا شده باشند، اقدام به خرید می‌کنند و به همین دلیل از خرید خود پشیمان خواهند شد، اما در این فروشگاه مشتریان می‌توانند هر محصولی را که در نظر دارند، با توجه به توضیحات دقیق کارشناسان فروش، خریداری کنند.

مدیر بزرگ‌ترین فروشگاه موبایل سامسونگ کشور گفت: ایجاد چنین مجموعه‌ای مدت‌ها است که در اهداف ما بود. جای خالی فروشگاهی از لحاظ نیروی متخصص و با وسعت فضایی زیاد همیشه در ایران خالی بوده و از آنجا که هدف همیشگی ما جلب رضایت مشتریان است، با تلاش فراوان مجموعه دیجی‌سرویس این امر را محقق کردیم. با همراهی دیجی‌سرویس این فروشگاه هرگز از محصولات پرطرفدار و به‌روز دنیا خالی نخواهد بود.

خریداران و علاقه‌مندان محصولات سامسونگ از این پس می‌توانند از محصولات و خدمات شرکت سامسونگ با گارانتی شرکت دیجی سرویس استفاده کنند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند