به گفته وی استارت‌آپ‌ها ضریب نفوذ را بالا می‌برند و کمک شایانی به فروش محصول می‌کنند، اما باید این نکته را در نظر داشت که نمی‌توان ارائه کل خدمات صنعت بیمه را به‌طور صددرصد بر بستر فروش آنلاین و دیجیتال قرار داد. به همین خاطر باید این را در نظر داشته باشید که استارت‌آپ‌ها هرگز مانع فعالیت نماینده‌ها و شبکه فروش نیستند، بلکه باید ابزاری در دست نماینده باشد که فروش را افزایش دهند.

حسنی در زمینه تحولات آتی در شرکت گفت: اولین کار توانمندسازی هرچه بیشتر بخش بازاریابی و فروش در شعب شرکت است. یکی از موضوعاتی که در یکی، دو سال گذشته به دلیل بیماری کرونا کمرنگ بود مساله آموزش است. برای توانمندسازی بخش فروش و بازاریابی شعب هم نیاز به تحول در زمینه آموزش‌های فنی، بازاریابی و فناوران است که به جد در حال پیگیری هستیم. معاون شبکه فروش و توسعه بازار تجارت‌نو، نکته بعدی را رتبه‌بندی شعب دانست و افزود: رده‌بندی شعب را با چهار موضوع اصلی فروش، توازن فروش، مطالبات و ضریب خسارت در دستور کار داریم. او افزود: از دیگر موارد مورد بررسی بیمه‌های خرد است که بیشترین تمرکز در فاز اول بر استان‌های طلایی شامل تهران، مازندران، شیراز، اصفهان، مشهد و اهواز است و در فاز بعدی سایر استان‌ها. حسنی در ادامه عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های صنعت بیمه این است که کنترل و نظارت ستاد‌های شرکت‌ها بسیار بالاست و این باعث رخوت و کندی کار در صف شده است. اینکه هیچ اختیاری به شعب ندهیم کار درستی نیست، بلکه باید این فضا را تغییر دارد و در بیمه تجارت‌نو هم در این مورد در حال برنامه‌ریزی برای تفویض اختیار همراه با نظارت سیستمی ‌هستیم.

معاون توسعه بازار و شبکه فروش تجارت نو در ادامه گفت: رتبه‌بندی شعب از نگاه مشتری هم در دستور کار شرکت قرار دارد. این مساله با نظرسنجی از مشتریان انجام خواهد شد. مشتری بعد از دریافت خسارت از چند نظر بررسی می‌شود. منصفانه بودن خسارت، سرعت و در نهایت عنصر اصلی از نگاه شرکت بیمه تجارت نو احترام است.

همچنین جشنواره جدیدی طراحی کرده‌ایم که دارای مشوق‌های خوبی برای مشتری – نماینده و همچنین شعب باشد و این جشنواره در بیمه‌های خرد و متناسب با نیاز مشتری طراحی شده است که به زودی به بازار عرضه می‌شود.

او در مورد آیین‌نامه ۸۳ بیمه مرکزی که در خصوص کارمزدهای صنعت بیمه است، اظهار کرد: آیین‌نامه ۸۳ بیمه مرکزی به دلیل اینکه هیچ عامل انگیزشی برای شبکه فروش ندارند نیاز به بازنگری دارد و در صورتی که بتواند انگیزه شبکه فروش را تقویت کند مطمئنا به صورت مستقیم ضریب نفوذ بیمه را بالا خواهد برد.

آزاد حسنی، معاون شبکه فروش و توسعه بازار تجارت نو، در پایان تاکید کرد: دلیل انتخاب شرکت بیمه تجارت نو برای شخص بنده پویایی تعلق سازمانی کارکنان و کار گروهی با کیفیت بوده است که کار کردن در آن را لذت‌بخش می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند