عضو هیات‌مدیره شرکت صرافی توسعه صادرات ایران با بیان مطلب فوق افزود:در شرایط خاص فعلی و محدودیت‌های موجود، صرافی توسعه صادرات آمادگی دارد با برخورداری از شبکه کارگزاری گسترده، دغدغه فعالان صادراتی از حیث نقل‌وانتقال و دریافت ارز حاصل از صادرات را با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کند.

محمدعلی مناف‌زاده گفت: صرافی توسعه صادرات ایران به‌عنوان یکی از نمایندگان بانک مرکزی در حوزه دریافت اسکناس و رفع تعهد صادراتی، آن بخش از فرآیند رفع تعهد ارزی را که با دریافت اسکناس ممکن است برای صادرکنندگان فراهم کرده است.

مناف زاده افزود: این ظرفیت را داریم تا در عراق و افغانستان و برخی دیگر از کشورهای همسایه ارز حاصل از صادرات صادرکنندگان را به‌صورت اسکناس دریافت کرده و ما به ازای آن را در داخل کشور به وی تحویل دهیم یا در حساب مشتری منظور کرده تا از این طریق با طی کردن مراحل قانونی، تعهد ارزی صادرکننده ایفا شود. قائم‌مقام شرکت صرافی توسعه صادرات ایران با اشاره به تاکید همیشگی مدیریت بانک توسعه صادرات ایران در خصوص رفع چالش تبادل ارزی و ارائه خدمت به مشتریان گفت: از آنجا‌ که کارمزد و حاشیه سود معاملات انجام ‌شده برای این بانک در اولویت نیست، عمده تلاش ما در صرافی توسعه صادرات ارائه خدمات بانکی در محدودیت‌های تحریمی به فعالان اقتصادی و به‌ویژه مشتریان بانک توسعه صادرات ایران است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند