تامین امنیت مالی سرمایه‌گذاران، از ابتدایی‌ترین خواسته‌های آنها پیش از شروع هر فعالیتی است، در حالی که حوادث احتمالی مانند آتش‌سوزی، انفجار، زلزله، سرقت، سانحه رانندگی و ... می‌تواند هر شخص و هر فعالیتی را در هر نقطه‌ای تهدید کند.

این در حالی است که ثبت و دریافت مجوز «سامان للتامین» به عنوان نخستین شعبه خارجی شرکت بیمه سامان از سوی دیوان التامین دولت عراق انجام شده است که از این پس به عنوان بزرگ‌ترین شرکت بیمه فعال در عراق، حامی سرمایه‌گذاران ایرانی در این کشور و نیز فعالان اقتصادی عراقی خواهد بود. «سامان للتامین» این امکان را دارد که در رشته‌های اموال و اشخاص از جمله بیمه مسوولیت، آتش‌سوزی، شخص ثالث، بدنه اتومبیل، باربری و حوادث انفرادی و بیمه‌های درمان، بیمه‌نامه صادر کرده و اطمینان لازم را برای فعالان اقتصادی در این سرزمین تا حد قابل قبولی ایجاد کند.

«سامان للتامین» اعلام کرده است که اکنون با دریافت مجوز رسمی فعالیت از نهادهای مسوول عراق، امکان ارائه انواع خدمات بیمه‌ای به همه شهروندان عراقی و اتباع خارجی حاضر در این کشور را دارد.

بیمه سامان با حضور در عراق، زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت سرمایه‌گذاران، فرهنگ‌سازی برای استفاده از خدمات بیمه‌ای و حمایت از مجموعه‌ها و فعالان اقتصادی در این کشور خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند