به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نقل از روابط‌عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت‌نام اینترنتی مرحله سوم طرح حمپاد به عنوان بسته هشتم طرح یاری، از روز چهارشنبه ۲۶ خرداد آغاز و تا روز پنج‌شنبه ۳۱ تیر از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir ادامه خواهد داشت. براین اساس، متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را از طریق درگاه مذکور بارگذاری کنند تا پس از بررسی و انجام فرآیند صحت‌‌سنجی در صورت مشمول شدن فرد متقاضی، مبلغ کمک هزینه به حساب فرد بازنشسته تحت پوشش صندوق واریز شود.

گفتنی است، مبلغ ۳میلیون تومان برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و ۵ میلیون تومان برای دانشجویان مقطع دکترا درنظر گرفته شده که در صورت تامین اعتبارات لازم تا اواسط شهریور ۱۴۰۰ قابل پرداخت خواهد بود. تسهیلات طرح حمپاد به صورت قرض‌الحسنه و با کارمزد ۴ درصدی بوده و اقساط آن در طول ۳سال از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد.

شرایط ثبت‌نام و مدارک مورد نیاز طبق روال گذشته بوده و در صفحه مربوطه در زمان ثبت‌نام از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir به‌طور مجدد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

لازم به یادآوری است که مرحله اول و دوم تسهیلات حمپاد در دی و اسفند سال گذشته به حساب بیش از ۷هزار و ۴۰۰نفر از مشمولان این طرح واریز شده بود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند