حمله پهپادی حزب‌الله لبنان به مواضع اسرائیل

حزب‌الله لبنان مقر فرماندهی لشکر جولان رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد.

خبر مرتبط
وحشت اسرائیل از جدیدترین سناریوی حزب‌الله/ تله غافلگیر کننده تونل‌های حزب‌الله برای سربازان اسرائیلی

در مدت اخیر به کرات گفته شده که حزب االله لبنان می‌تواند نیروگاه‌های برق اسرائیل را هدف قرار دهد و از این رهگذر هم میلیاردها دلار خسارت به رژیم اسرائیل وارد کند و هم اراضی اشغالی را در تاریکی محض فرو ببرد. توجه داشته باشیم که احیا شبکه برق در اراضی اشغالی ماه‌ها طول خواهد کشید. این سناریو به کرات از سوی مقام‌های حوزه برق اسرائیل مورد اشاره قرار گرفته است.

پایگاه خبری المیادین چهارشنبه شب گزارش داد که حزب الله در بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در عملیاتی دیگر مقر هنگ توپخانه لشکر جولان ۲۱۰ در ارتش رژیم صهیونیستی را در پایگاه یردن با یک اسکادران پهپادهای انتحاری در هم کوبیدند.

طبق بیانیه حزب‌الله این حمله به صورت دقیق و مستقیم انجام شد.

خبر مرتبط
حملات موشکی حزب‌الله لبنان به مواضع نظامیان اسرائیل

نیروهای مقاومت اسلامی لبنان برای نخستین بار شهرک صهیونیست نشین یسود هامعلیه واقع در منطقه الجلیل در فلسطین اشغالی را که با مرز لبنان حدود ۱۰ کیلومتر فاصله دارد، هدف قرار دادند.

‌طبق اعلام حزب‌الله، محل مورد نظر مستقیماً و به صورت دقیق مورد اصابت قرار گرفت و این حمله منجر به آتش‌سوزی و کشته و زخمی نظامیان رژیم صهیونیستی شد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه

رژیم صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش تل آویو در این منطقه به دام افتاده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.