این بزرگراه‌های تهران ترافیک دارند + جزئیات

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز ترافیک در ۸ بزرگراه تهران خبر داد و گفت: تردد موتورسواران داخل تونل‌ها ممنوع است.

سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز سه شنبه ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترددها و آغاز ترافیک در سطح معابر تهران هستیم.

سرهنگ شریفی گفت: بار ترافیک در بزرگراه‌های یادگار، بابایی، شیخ فضل الله، همت، شهید سلیمانی، صدر، جناح، حکیم، اشرفی اصفهانی، پل سید خندان، صیاد، امام علی (ع)، چمران، زین الدین، آبشناسان، تهران – کرج، یادگار امام (ره)، آزادگان و شروع شده و در حال افزایش است.

خبر مرتبط
هشدار نارنجی برای تهران صادر شد

روزهای پنجشنبه و جمعه در شرق سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و خراسان شمالی افزایش ابر، وزش باد، رگبار و رعدوبرق پیش‌‌بینی شده است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: همچنین در محدوده بزرگراه‌های نواب قبل از پل نهم دی، انتهای تونل توحید به شمال و خیابان آزادی نیز شاهد ترافیک و آغاز ترددها در این مقاطع هستیم.

سرهنگ شریفی با بیان اینکه پلیس بارها در خصوص عدم تردد موتورسواران در داخل تونل‌ها هشدارهای لازم را در قالب برنامه‌های مختلف همچون انیمیشن و …و حتی هشدار به خانواده اعلام کرده است، باز هم از راکبین موتورسیکلت خواست به دلیل انباشت گازهای آلاینده در این محل‌ها که باعث سرگیجه و احتمال واژگونی ناگهانی موتورسیکلت به دلیل بیهوشی و تصادفات بدون برخورد می‌شود از تردد داخل تونل‌ها جدا خودداری نموده و همواره از کلاه ایمنی و استاندارد جهت ترددهای خود در سطح شهر استفاده نمایند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.