ظریف: پزشکیان از امروز رئیس جمهور همه مردم ایران است+ فیلم

محمد جواد ظریف عصر شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ که به همراه مسعود پزشکیان رئیس جمهوری منتخب برای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران به حرم مطهر امام خمینی (ره) رفته است، در جمع مردم و اعضای ستادهای انتخاباتی وی افزود: در بارگاه امام(ره) بزرگوار و در محضر یادگار بزرگوار امام(ره)، به رئیس جمهوری اسلامی ایران خوش آمد می گوییم.

خبر مرتبط
دیدار مسعود پزشکیان با رهبر انقلاب/علت لغو نشست خبری رئیس دولت چهاردهم + عکس

محمدحسین رنجبران علت لغو نشست خبری مسعود پزشکیان را دیدار منتخب مردم با رهبر انقلاب اعلام کرد.وی ادامه داد: دو هفته پیش اعلام کردم که آقای پزشکیان را رئیس جمهور پزشکیان خواهیم خواند و امروز با تلاش شما مردم و کوشش های شما اعضای ستاد دکتر پزشکیان، ما رئیس جمهور پزشکیان داریم.

ظریف خاطر نشان کرد: آقای دکتر پزشکیان از امروز رئیس جمهور همه مردم ایران است هم کسانی که به ایشان رأی دادند و کسانی که به رقیب ایشان رأی دادند و کسانی که رأی ندادن، آقای پزشکیان رئیس جمهور همه آنهاست و می خواهد درخواست های آن را دنبال کند.

وزیر امور خارجه دولت یازدهم و دوازدهم افزود: این مردم عظیم که در حضور پای صندوق های رأی، سیل خروشان تغییر را رقم زدند تا به نتیجه رسیدن، همراه آقای پزشکیان خواهند بود.

وی تصریح کرد: وامدار آن جوانی هستیم که پدر ۱۲۰ ساله خود را به دوش کشید تا رأی بدهد.

ظریف ادامه داد: مردم ایران قهرمانان این عرصه هستند و قهرمان این عرصه باقی خواهند ماند درود بر مردم ایران و درود بر پزشکیان.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.