محدودیت‌‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران از امروز + جزئیات

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران از امروز اعمال می‌شود.

وی درباره محدودیت تردد موتور سیکلت افزود: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ تا ساعت ۶ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ از محور‌های هراز، فیروزکوه، کرج به چالوس، تهران - سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است اما تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ جهان تاب در خصوص محدودیت تردد وسیله نقلیه سبک تصریح کرد: در محور کندوان محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 تا 24:00 روز جمعه مورخ 1403/04/15  از ساعت 15 آزادراه تهران - شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرور‌های به مقصد چالوس انجام می‌شود؛ از ساعت 16 ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس انسداد به صورت کامل داریم.

خبر مرتبط
این ۴ استان مراقب باشند/ بارش‌های سیل آسا در راه است

طی ۵ روز آینده در برخی مناطق استان‌های واقع در شمال شرق، شرق، مرکز و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی وزش باد شدید گاهی گردوخاک پیش‌بینی می‌شود

وی با بیان اینکه از ساعت ۱۸ از مرزن آباد به سمت تهران محدودیت یک طرفه اجرا می‌شود گفت: از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه خواهد شد و در صورت کم حجم بودن ترافیک محور، اتمام طرح یکطرفه زودتر از زمان اعلامی اجرا می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: تردد از مسیر جاده قدیم کرج به چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودرو‌هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز‌های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۱۲ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران به محدودیت‌های محور هراز اشاره کرد و یادآور شد: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و برعکس به اجرا در می‌آید.

جهان تاب محدودیت تردد وسیله نقلیه سنگین در محور کندوان را ممنوعیت  تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج به چالوس و بالعکس اعلام کرد و گفت: در محور هراز تردد تریلر‌ها کماکان ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ و همچنین از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۱۴ و ۱۵ تیرماه از محور هراز ممنوع است.

به گفته جهان تاب  تردد از مسیر جاده قدیم کرج به چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد  ولی تردد خودرو‌هایی که قصد عزیمت به چالوس در روز‌های اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۱۲ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.