کنایه پزشکیان به جلیلی /  در قدم اول باید راستگو باشیم

 مسعود پزشکیان بعد از پایان  دومین مناظره در فرصت تبلیغاتی مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،  در ارزیابی گفت: آن چه در مناظرات اتفاق افتاد ،خوب نبود. کسی که می‌خواهد رییس جمهور شود و به مردم خدمت کند، باید در قدم اول صادق و راستگو باشد نه این‌که در مقابل دیدگان مردم بگوید تو فلان کاره و متعلق به فلان حزب و گروه و دسته هستی. حال این‌که بارها اعلام کردم این موضوع درست نیست.

وی افزود: این مدل حرف زدن برای کسی که می‌خواهد رییس‌جمهور شود، خوب نیست چون در آینده با مردم دچار مشکل می‌شود.

پزشکیان گفت: یک وقتی حرف‌ها بر اساس مستندات و تجربیات گفته می‌شود و یک وقتی حرف‌ها برای تخریب یکدیگر مطرح می‌شود که کار درستی نبود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مردم پای صندوق‌های رای آمده و نظرشان را اعلام کنند. من قطعا هیچ وقت به دور از صداقت با مردم رفتار نمی‌کنم. حتما آن‌چه می‌فهمم را می‌گویم و به حرف‌هایم عمل کرده و خلافش عمل نمی‌کنم. با مردم صادق خواهم بود و راست می‌گویم و تمام تلاشم را برای رسیدن مملکت به عزت و سربلندی می‌کنم.

وی افزود: همه مردم و ۶۰ درصدی که در مرحله اول انتخابات حضور پیدا نکردند، در انتخابات مشارکت کنند؛ مردم این کشور و سرمایه‌های ما هستند پس باید برای مشارکت آن ها تلاش کرده و به همه احترام گذاشته و کشور را براساس شایستگی اداره کنیم.

پزشکیان در پایان گفت: مردم باید درباره این مناظره تصمیم بگیرند که چه کسی صادق‌تر و راستگو بود؛ البته خدا راستگویی را بیشتر می‌داند چون من می‌گویم حق با من است و طرف مقابل هم چنین عقیده‌ای دارد؛ در نهایت مردم قضاوت خواهند کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.