شهادت فرمانده مقاومت فلسطین در حمله هوایی اسرائیل

دفتر اطلاع رسانی کمیته های مقاومت در فلسطین در این باره، تأکید کرد جنایات فزاینده رژیم صهیونیستی در سرزمین مقدس فلسطین، نتیجه ای جز افزایش پایداری و مقاومت فلسطینی ها بر ادامه مبارزه تا نابودی این رژیم غاصب و جنایتکار نخواهد داشت.

این نهاد فلسطینی خاطرنشان کرد: خون شهدا، امانتی بر دوش همه آزادگان و نیروهای مقاومت فلسطین خواهد بود و دشمن صهیونیستی، دیر یا زود پاسخ این جنایت را دریافت خواهد کرد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با انتشار بیانیه ای، ضمن تسلیت شهادت این فرمانده گردان طولکرم سرایا القدس، یاد و خاطره وی را گرامی داشت.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز ضمن محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن این فرمانده مقاومت، تأکید کرد: تجاوز وحشیانه اشغالگران به اردوگاه نورالشمس یک جنایت در چارچوب جنگ فراگیر رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است و هرگز نخواهد توانست با مقاومت مقابله یا روند آن را متوقف کند.

جنبش حماس تصریح کرد: خون شهدای فلسطین هدر نخواهد رفت بلکه به آتشی برای شعله‌ور ساختن فزاینده مقاومت تا درهم شکستن تجاوز اشغالگران به سرزمین فلسطین تبدیل خواهد شد.

حماس همچنین از همه گروه های مبارز فلسطینی خواست با تشدید عملیات علیه رژیم صهیونیستی به این جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی پاسخ دهند.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.