رونمایی از یک شبیه‌ساز هواپیمای ترابری با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش

 امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در پایگاه هوایی شیراز ضمن بازدید از بخش‌های مختلف، پروژه شبیه ساز هواپیمای ترابری سی ۱۳۰ در پایگاه شکاری ترابری شهید دوران شیراز مورد بهره برداری قرار گرفت.

خبر مرتبط
پیام امیر حیدری به فرمانده نیروی هوایی ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش نوزدهم بهمن ماه، روز نیروی هوایی را به فرمانده نیروی هوایی ارتش و کارکنان این نیرو تبریک و تهنیت گفت.

امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی الهی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آئین افتتاحیه پروژه شبیه ساز سی ۱۳۰ گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و تحت زعامت فرماندهی معزز کل قوا (دام عزه) مسیر حرکت نیروی الهی هوایی رو به پیشرفت و ترقی بوده و مهمترین دلایل این پیشرفت و موفقیت، تلاش شبانه روزی دانشمندان و نخبگان جوان نیروی هوایی الهی است.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مجموعه پایگاه هوایی شهید دوران در پشتیبانی از پروژه شبیه ساز سی ۱۳۰ از تلاش‌های شبانه روزی و ارزنده تعدادی از نخبگان فعال در این عرصه تقدیر کرد.

فرمانده نیروی هوایی با اشاره به اهمیت روزهای پیش رو و چهاردهمین دوره انتخاب ریاست جمهوری بر مشارکت فعال و گسترده و همه جانبه کارکنان و خانواده‌های نیروی هوایی در آزمون بزرگ روز جمعه ۸ تیر تاکید کرد و انتخابات را مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران برشمرد.

امیر واحدی در ادامه بازدید این سفر از نمایشگاه دستاوردهای فنی مهندسی در حوزه دفاعی بازدید و سالن تیراندازی، ساختمان ضربت و همچنین مرکز مانیتورینگ پایگاه را افتتاح کرد.

امیر واحدی، در پایان با کارکنان و خانواده‌های دارای مشکلات حاد دیدار و گفتگو کرد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.