نخست وزیر اسبق اسرائیل: ما در سخت‌ترین شرایط قرار داریم

«نفتالی بنت» نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی فرار صهیونیست‌ها از اراضی اشغالی را نگران کننده خواند و گفت: صهیونیست‌ها نباید اراضی اشغالی فلسطین را ترک کنند.

خبر مرتبط
اسرائیل در فهرست سیاه سازمان ملل نشست/آمار نقض حقوق کودکان توسط رژیم صهیونیستی

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد در گزارش سالانه خود با عنوان «کودکان در درگیری‌های مسلحانه» نام اسرائیل را به‌صورت رسمی در فهرست سیاه ناقضان حقوق کودکان در جهان قرار دارد.

 وی افزود: «ما در سخت‌ترین شرایط قرار داریم، در جنگ رو به شکست می‌رویم، با تحریم و انزوای بین‌المللی مواجه هستیم، بازدارندگی آسیب دیده است، ۱۲۰ اسرائیلی همچنان در اسارت هستند، هزاران خانواده داغدار شدند، الجلیل متروکه شده، هزاران نفر آواره شدند، وزرای اسرائیلی تنها به فکر خود هستند و کنترل اقتصاد از دست رفته و دچار کسری بودجه هستیم.»

بنت تصریح کرد: «ما در چاه افتاده‌ایم و تنها چیزی که مرا نگران می‌کند حرف و حدیث‌های شهرک‌نشینان در مورد ترک اراضی اشغالی است.»

خبر مرتبط
درخواست خانواده اسرای صهیونیست از اسرائیل/با تبادل اسرا موافقت شود

خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در غزه، امروز (چهارشنبه) خواستار توافق برای تبادل اسرا با مقاومت شدند و از کابینه این رژیم خواستند به پیشنهاد اخیر خود در این زمینه پایبند باشد.

پایگاه خبری عبری زبان «زمان یسرائیل» اخیرا گزارش داده است در ۶ ماه نخست جنگ علیه غزه، ۵۵۰ هزار شهرک‌نشین اشغالگر صهیونیست از ترس پا به فرار گذاشته و اراضی اشغالی فلسطین را ترک کرده‌اند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.