عصبانیت زاکانی از دیدار پزشکیان و روحانی/آنها به مردم راست نمی‌گویند

علیرضا زاکانی در جمع حامیان خود در میدان امام حسین (ع)، اطهار داشت: هزاران درود و سلام بر سردار سلیمانی پرچم دار مقاومت و شهید رییسی پرچم دار خدمت.

وی ادامه داد: آمده‌ایم تا صدای ملت باشیم. آمده‌ایم تا صدای کسانی باشیم که در پس فساد و تبعیض دچار فقر شده‌اند.

زاکانی افزود: آمده‌ام نماینده جبهه‌ای باشم که با مفسدین مواجه شوم و حق مردم را بگیرم.

وی گفت: آن روزی که وزیر اطلاعات وقت خطا کرد و به دنبال تهدید بود به عنایت شما ملت مقابل او ایستادیم و در صحن مجلس و افکار عمومی محاکمه شد.

وی گفت: روزی که دادستان تهران خطا کرد، خطایش در صحن مجلس قرائت شد و از کار برکنار شد. روزی که وزیر نفت دولت روحانی و خاتمی معاهده غلطی را امضا کرد، ۸۰ تا ۹۰ میلیارد دلار به مردم ضرر زد. لذا این افراد باید در جمهوری اسلامی محاکمه شوند.

زاکانی گفت: آمده‌ایم صدای فروخفته ملت در سراسر کشور باشیم. امده ایم تا در حوزه توزیع مناسب کشور همه سهم ببرند. امده ایم بگوییم مردم صاحب این کشور هستند. باید به اصل انقلاب خود بازگردیم.

زاکانی تصریح مرد: شعارهایی که در مورد آزادی می‌دهند غلط است؛ آنها آمده‌اند سرمایه‌های مردم را به تاراج بگذارند. لعنت بر کدخدایی که در مقابل منافع ما بایستد.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: امروز دستگاه‌های نظامی، امنیتی ما با اقتدار و پاک هستند اما در کشور در کنار این اقتدار یک «امیرعبداللهیان» می‌خواهیم که برود نقد کند نه اینکه سند ننگین امضا کند.

وی گفت: باید راه شهید رییسی ادامه یابد. باید نگذاریم دولت سوم روحانی و با کارنامه سیاه و تحمیل امکانات و بدهی‌های زیاد بر سر کار بیاید.

زاکانی تصریح کرد: عکس امروز پزشکیان با روحانی نشان می‌دهد که آنها به مردم راست نمی‌گویند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.