جلیلی: ۸ سال کشور در مسیری بود که رشد اقتصاد آن صفر و منفی بود

سعید جلیلی سه شنبه شب با حضور در سالن تلاش کرمان در جمع مردم حضور یافت و گفت: خدا را سپاس می گویم در این روز عزیز در جمع همشهریان حاج قاسم هستم.

خبر مرتبط
افشاگری توئیتری آذری جهرمی علیه قالیباف و جلیلی

محمدجواد آذری جهرمی با انتشار توئیتی علیه قالیباف و جلیلی افشاگری کرد.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تبریک عید غدیر بیان کرد: غدیر یعنی اکتفا نکردن به حداقل‌ها و تلاش برای توسعه و پیشرفت کشور و در این مسیر حرکت می‌کنیم.

وی گفت: امروز در عید سعید غدیر باید فرهنگ غدیر را با هم توسعه دهیم و به سوی کمال و قله به یاری امام علی حرکت کنیم.

جلیلی بیان کرد: امروز در آستانه یک انتخاب بزرگ هستیم. این شور و احساسات برای یک هدف متعالی است.

وی افزود: ۸ سال کشور در مسیری بود که رشد اقتصاد آن صفر و منفی بود. این نگاه وقتی می‌خواست به مردم راه حل نشان دهد گفتگو کردن با چند کشور خارجی و اخذ رضایت آنها مد نظرش بود.

جلیلی بیان کرد: نتیجه توافقات برای چرخیدن سانتریفیوژ ها، برچیدن سانتریفیوژها بود. بعد از ۸ سال ۸۰۰ تحریم شد ۱۵۰۰ تحریم. حتی سوخت هواپیمایی که برای گفتگو می‌رفتند تحریم کرده بودند. دلار ۳ هزار تومانی را ۳۰ هزار تومان کردند که حاصل نگاه به بیرون بود. مردم سه سال پیش با یک انتخاب شایسته مسیر این ریل را عوض کردند. کسانی که به ملت ما فشار حداکثری آورده بودند با تدبیر شهید رئیسی کاری کرد این فشار حداکثری شکست خورد.

وی افزود: امروز همان‌ها که رشد اقتصادی کشور را صفر کردند می‌گویند کشور را به ما بسپارید.

جلیلی گفت: این یک نگاهی ست که دوباره خود را مطرح کرده و صحبت این افراد ناامیدی ونگاه به فلان قدرت است.

وی افزود: یک ایران جهش یافته هنگامی انجام می‌شود که توانایی آحاد ملت ایران را بشناسی و بستری فراهم کنی که هر زن و مرد و جوان و نوجوان ما بداند که می‌تواند در این بستر حاضر شود و ایفای نقش کند و هر ایرانی یک نقش پرشکوه داشته باشد.

جلیلی بیان کرد: می‌گویند از کجا معلوم که شعار نباشد. در جمع شما مردم عزیز می‌خواهم دلیل این ادعا را بیان کنم. دلیل آن همین استان عزیز و مردم قهرمان کرمان هستند که می‌توانند فرصت‌ها را به جهش تبدیل کنند.

وی افزود: عشایر روستایی نشان دادند که یک فرزند آنها، نه ایران، نه منطقه بلکه می‌تواند تمام جهان را تحت تأثیر قرار دهد. فرزند قنات مَلک رابُر کرمان، کابوس آمریکا می‌شود.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.