خشم گالانت از نتانیاهو

منابع خبری به نقل از نزدیکان یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گزارش دادند که او از نحوه تعامل بنیامین نتانیاهو با دولت آمریکا ناراضی است.

پبش تر نشریه «پولیتیکو» گزارش داده بود که اختلافات میان جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از زمان آغاز جنگ (رژیم) اسرائیل و حماس عمیق‌تر شده است، به طوری که دستیاران بایدن بیش از پیش بر این باورند که نتانیاهو در حال طولانی‌کردن درگیری‌ها برای ماندن در قدرت است و ترجیح می‌دهد دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا به کاخ سفید بازگردد.

خبر مرتبط
ادعاهای نتانیاهو درباره آینده غزه

روزنامه عبری یدیعوت آحارونوت ادعاهای بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را درباره مرحله پس از جنگ غزه بازتاب داد.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود و طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

ایالات متحده از ابتدای تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه بزرگ‌ترین تأمین‌کننده سلاح و تجهیزات نظامی برای این رژیم بوده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.