خبر مهم وزیر کشور از روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

احمد وحیدی، اظهار کرد: تمام استانداران، فرمانداران، بخشداران و عوامل نظارتی در آمادگی کامل به سر می‌برند و در کنار آن فراجا نیز امر حفاظت و تأمین امنیت انتخابات را بر عهده گرفته است.

خبر مرتبط
احمد وحیدی: شهید آیت الله رئیسی خالصانه برای مردم تلاش کردند

وزیر کشور گفت: شهید آیت الله رئیسی خالصانه برای مردم تلاش کردند و در مسیر خدمت به شهادت رسیدند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر کاندیداها در حال طی کردن مراحل تبلیغات هستند و با ارائه برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود از طریق رسانه‌ها و سفرهای استانی سعی می‌کنند تا در این عرصه فضای پرشور و نشاطی را برای انتخابات هشتم تیرماه فراهم کنند.

وزیر کشور گفت: انتخابات امن، سالم و باشکوهی را در چهاردهمین دوره ریاست جمهوری شاهد خواهیم بود و قطعاً مشارکت بالای مردم توطئه و ترفند دشمنان را خنثی خواهد کرد.

وحیدی افزود: تا چهارشنبه زمان تبلیغات برای کاندیداها وجود دارد و روز پنجشنبه تبلیغات ممنوع خواهد بود و جمعه هشتم تیرماه شاهد برگزاری انتخابات در جای جای ایران خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: کاندیداها از تخریب و توهین علیه همدیگر پرهیز کرده ولی انتظار می‌رود هواداران کاندیداها از امر تخریب و انتشار اخبار و گزارش‌های غلط پرهیز کرده و به سلامت انتخابات کمک کنند.

وحیدی اضافه کرد: شرایط مطلوبی را در مناظره‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی صدا و سیما شاهد بودیم و پیش‌بینی می‌کنیم وضعیت به مراتب بهتری را در روزهای آینده شاهد باشیم.

وی بیان کرد: در مناظره‌ها انتظار می‌رود داوطلبان و نامزدهای انتخاباتی برنامه‌های خود را ارائه کرده و از تخریب یکدیگر پرهیز کنند و در صورت نیاز به آمار و اطلاعات دقیق‌تر می‌توانند از دولتمردان دریافت کنند.

وزیر کشور یادآور شد: توصیه می‌کنیم تا روز چهارشنبه روند تبلیغات به شکل سالم ادامه پیدا کرده و بهترین فضا را برای رقابت‌های انتخاباتی در هشتم تیرماه شاهد باشیم.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.