وقوع آتش‌سوزی گسترده در تهران/انبار کارخانه تولید موادغذایی طعمه حریق شد+عکس

در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع حریق در انبار یک شرکت موادغذایی، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، ظهر دیروز آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۳۳، ۶۲، ۱۶ و ۸۷ را به همراه گروه امداد و نجات ۵، تانکر آب و خودروی حامل دستگاه های تنفسی را به مسیر غرب به شرق بزرگراه فتح، بعد از میدان پاستوریزه اعزام کرد.

خبر مرتبط
آتش سوزی واحد مسکونی در غرب تهران

یک واحد مسکونی در یکی از برج‌های واقع در غرب تهران دچار حریق شد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انبار بزرگ به مساحت حدود پنج هزار متر مربع رخ داده است. این انبار محل نگهداری از قوطی‌های نوشابه بود که دچار آتش سوزی گسترده شده و هر لحظه بر حجم شعله های آتش افزوده می‌شد. در این شرایط نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، با استفاده از لوله های آبدهی و تجهیزات خاموش کننده، از چندین سمت عملیات مهار زبانه های آتش را آغاز کردند.

آتش‌نشانان در گام نخست موفق شدند که شعله‌های آتش را مهار و از گسترش بیشتر آن جلوگیری کنند. پس از آن نیز شعله‌های آتش را به‌طورکامل اطفا کرده و پس از ایمن‌سازی محل، تخلیه دود و انجام عملیات لکه‌گیری به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه‌ها بازگشتند.  

خبر مرتبط
جزئیات تلخ از حادثه آتش‌سوزی بیمارستان قائم رشت/شایعات که پرستار تکذیب کرد

جزئیات واقعه تلخ آتش سوزی بیمارستان قائم رشت که منجر به جانباختن ۹ نفر از شهروندان گیلانی شد را از زبان شاهد عینی ماجرا می خوانید.

در این آتش سوزی به هیچ یک از کارکنان شرکت تولید کننده مواد غذایی آسیبی وارد نشد و خسارات برجای مانده مالی بود. گروهی از کارشناسان آتش‌نشانی نیز اقدامات خود برای یافتن دلیل وقوع این حادثه را آغاز کرده‌اند.  

63074432

63074430

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.