لاپید: کابینه نتانیاهو شامل افرادی کاملا دیوانه است

در حالی که رئیس مخالفان کابینه رژیم صهیونیستی در انتقاد از رویکردهای افراطی اعضای کابینه نتانیاهو گفت این چهره‌ها کابینه را از درون متلاشی می‌کنند، وزیر امنیت داخلی این رژیم تاکید کرد جنگ در شمال و جنوب اراضی اشغالی باید ادامه پیدا کند.

لاپید در ادامه تاکید کرد: افراط‌گرایی (ایتامار) بن‌گویر و (بتسلئیل) اسموتریچ ما را به دنیای جنون می‌کشاند و کابینه را از داخل متلاشی می‌کند.

خبر مرتبط
آمریکا کوتاه بیا نیست/ نتانیاهو باید عذرخواهی کند

«مارتین اندیک» سفیر سابق آمریکا در سرزمین‌های اشغالی گفت سران کنگره باید دعوت خود از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای سخنرانی در کنگره را لغو کنند.

به گزارش شبکه خبری «الجزیره»، رئیس مخالفان رژیم صهیونیستی در ادامه نیز گفت: بایدن (رئیس جمهور آمریکا) به شکلی بی‌سابقه به ما کمک می‌کند و اینکه نتانیاهو او را به تاخیر در ارسال تسلیحات متهم کرد، یک جنون سیاسی برای جلب رضایت بلوک راست است.

«ایتامار بن‌گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نیز در ادامه موضع‌گیری‌های افراطی خود، امروز مدعی شد که «جنگ در جنوب و شمال (اراضی اشغالی) باید ادامه یابد.»

خبر مرتبط
خشم آمریکا از نتانیاهو/ کاخ سفید نشست با موضوع ایران را لغو کرد

دو مقام آمریکایی به آکسیوس گفتند، پس از آنکه نتانیاهو روز گذشته با انتشار فیلمی آمریکا را متهم به خودداری از ارسال کمک های نظامی به این رژیم کرد، کاخ سفید نشست فردای (۳۱ خرداد) مقام های ارشد دو طرف با موضوع ایران را لغو کرد.

بن‌گویر در ادامه تهدید کرد: اگر جنگ در جنوب و شمال ادامه نیابد، من در کابینه‌ای که پرچم سفید (تسلیم) را برافراشته، هرگز نخواهم ماند.

او همچنین تاکید کرد: اصرار دارم که در مدیریت جنگ مشارکت داشته باشم.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.