پیام ظریف به مردم: حضورتان پای صندوق رای بزرگ‌ترین برگ برنده برای شکستن تحریم‌هاست

محمد جواد ظریف، امروز چهارشنبه، ۳۰ خردادماه و در همراهی با مسعود پزشکیان در سفر به اصفهان، در جمع مردم این شهر، اظهار کرد: امروز بسیار خوشحالم که در کنار شما و در شهر تاریخی، پرافتخار و صنعتگر اصفهان هستیم. 

وی افزود: شما بزرگ‌ترین پشتوانه امنیت ایران هستید. ایرانیان همواره در مهاجمین ادغام نشده‌اند، بلکه آنان را در فرهنگ خود ادغام کرده‌اند. مردم ایران بزرگ‌ترین فرصت هستند. نباید فرصت را تهدید شمرد، نباید اجازه داد با این بزرگ‌ترین فرصت، بد رفتاری شود.

خبر مرتبط
واکنش شریعتمداری به سخنان طوفانی ظریف/ با معرفی «‌سراب‌» به جای «‌آب‌» به مردم آدرس غلط می‌دهند

حسین شریعتمداری در واکنش به سخنان ظریف در میزگرد سیاسی در روزنامه کیهان نوشت: بدیهی است که اگر این ادعاهای خلاف واقع و دروغ‌بافی‌ها با پاسخ مستند روبه‌رو نشود، می‌تواند به شناخت مردم از هویت واقعی کاندیداها که هدف اصلی از ابتکار انتخاباتی صدا و سیماست، آسیب جدی برساند و به مردم برای انتخاب گزینه مطلوب و شایسته، آدرس غلط بدهد.

وزیر سابق امور خارجه بیان کرد: ایران قدیمی‌ترین کشور جهان است و برای شما مردم پابرجا مانده است. شما مردم در پای صندوق‌های رای ثابت خواهید کرد، هیچ کس نمی‌تواند یک ایرانی را ناامید و تهدید کند.

ظریف گفت: حرف کسانی که پیام ناامیدی به شما القا می‌کنند را گوش نکنید. یقین دارم شما مردم پای صندوق رای خواهید رفت. حضور شما پای صندوق رای بزرگ‌ترین برگ برنده برای احیاء زاینده‌رود و شکستن تحریم‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: روز ۸ تیر، یک تاریخ جدید را رقم می‌زنیم و بدخواهان را نا امید می‌کنیم.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.