حملات خمپاره‌ای سنگین مقاومت فلسطین به نظامیان اسرائیل

اگرچه ۲۵۴ روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی از یک سو و حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از سوی دیگر، می‌گذرد، اما گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه همچنان به عملیات‌های خود علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای متجاوز صهیونیست ادامه می‌دهند.

گردان‌های «شهداء الاقصی» اعلام کرد که نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در محور پیشروی اردوگاه «الشابوره» واقع در شهر رفح در جنوب نوار غزه هدف حملات خمپاره‌ای قرار داده است.

خبر مرتبط
حماس به اسرائیل هشدار داد: تله‌های مرگ پیش روی دشمن است

سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس به اسرائیل هشدار داد که منتظر غافلگیری‌های بیشتر باشد.

علاوه بر این نیروهای «شهید عمر القاسم» نیز از حملات خمپاره‌ای مبارزان این گروه مقاومت فلسطین به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در «تل زعرب» واقع در غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه خبر داد.

همچنین منابع رسانه‌ای گزارش دادند که درگیری‌های شدیدی در مرکز شهر رفح میان مبارزان مقاومت فلسطین و نظامیان ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در جریان است.

این منابع اعلام کردند که صدای چندین انفجار از مرکز شهر رفح در جنوب نوار غزه به گوش رسیده است.

کمی پیش‌تر نیز منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی اعلام کردند که حادثه امنیتی جدیدی برای نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به وقوع پیوسته است.

این رسانه‌ها اعلام کردند که یک ساختمان در نوار غزه منفجر شده و بر سر نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی فروریخته است.

بر اساس اعلام رسانه‌های رژیم صهیونیستی در نتیجه این حادثه امنیتی چند نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده یا زخمی شده‌اند.

برخی منابع عبری زبان نیز از هلاکت دست‌کم یک نظامی صهیونیست در حادثه فروریختن یک ساختمان به روی نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر دادند.

همچنین رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که یک بالگرد ارتش این رژیم در بیمارستان صهیونیستی «شعاری تسیدک» واقع در قدس اشغالی فرود آمده و شماری از نظامیان صهیونیستِ آسیب‌دیده در نبردهای جاری در نوار غزه را به این بیمارستان منتقل کرده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.