مناظره ۹۰ دقیقه‌ای بدون مخاطب / بایدن و ترامپ توافق کردند؟

به گزارش "سی ان ان"، با توجه به این شبکه خبری آمریکا, تیم های انتخاباتی بایدن و ترامپ روز شنبه برای مناظره در تاریخ ۲۷ ژوئن با حضور دو مجری و بدون حضور تماشاچیان در استودیو به توافق رسیدند.

این شبکه افزود: «هر دو کاندیدا موافقت کردند که در یک تریبون حاضر شوند و جایگاه آنها با یک سکه مشخص می‌شود و میکروفون‌ها «در طول مناظره به جز نامزدی که نوبت سخنرانی دارد، خاموش خواهد بود.»

سی ان ان اعلام کرد که هیچ وسیله یا یادداشتی روی صحنه مجاز نخواهد بود و به نامزدها فقط یک خودکار، کاغذ و یک بطری آب داده می‌شود.

این مناظره که در آتلانتا، جورجیا برگزار خواهد داشت ، ۹۰ دقیقه زمان خواهد برد و در طی آن ستادهای انتخاباتی دو نامزد نمی‌توانند با بایدن و ترامپ تعامل داشته باشند.

بایدن و ترامپ در ماه مه بر سر دو مناظره تلویزیونی انتخاباتی توافق کردند که دومین مناظره در ۱۰ سپتامبر توسط شبکه ای بی سی میزبانی خواهد شد.

آخرین مناظره بین این دو فرد در سال ۲۰۲۰ با تنش فراوان همراه بود به گونه‌ای که ترامپ اجازه نمی‌داد بایدن اظهارات خود را کامل کند که این رفتار بایدن را مجبور به واکنش کرده و گفت: "نمی‌توانی خفه شوی مرد؟"

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.