نظامیان اسرائیلی‌ غافلگیر شدند / عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری

راننده یک خودرو اقدام به زیر گرفتن نظامیان صهیونیست در ایست بازرسی «رنتیس» در نزدیکی «رام‌الله» کرد.

خبرگزاری سما گزارش داد، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از مجروح شدن یک نظامی در این عملیات خبر دادند. نظامیان رژیم صهیونیستی منطقه را محاصره کرده و درحال تحقیقات در این باره هستند. نظامیان صهیونیستی همچنین در جست‌جوی مجری عملیات به روستای «بیت ریما» در شمال غرب رام‌الله یورش بردند.

همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی نیز عملیات‌هایی را در پاسخ به جنایت‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه اهالی غزه انجام داده‌اند.

خبر مرتبط
درخواست طالبان از کشورها برای جلوگیری از جنایات اسرائیل در غزه

طالبان افغانستان به مناسبت عید سعید قربان با انتشار پیامی از دیگر کشورها خواست برای جلوگیری جنایات اسرائیل در نوار غزه اقدام‌های موثری انجام دهند.

با گذشت بیش از هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از بیش از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.