واکنش انصارالله یمن به آزادی چهار اسیر صهیونیست

 

به گزارش شبکه المسیره، عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به حملات موشکی مقاومت فلسطین از رفح به سوی شهرک‌های اراضی اشغالی در روزهای اخیر، پایداری و مقاومت مبارزان و مجاهدان فلسطینی را یکی از آیات الهی توصیف کرد.

وی افزود: آزادی چهار اسیر صهیونیست در غزه پس از هشت ماه جنگ با مشارکت نظامیان آمریکایی موفقیت محسوب نمی‌شود و ارتش رژیم صهیونیستی با این شیوه نظامی به سال‌هایی طولانی برای آزادی اسرای خود نیاز دارد.

وی در ادامه به ادامه ناکامی‌های ارتش رژیم صهیونیستی در برابر مجاهدان مقاومت فلسطین اشاره کرد و گفت: آنها هنوز نتوانسته‌اند مانع تحرکات و عملیات مبارزان فلسطینی در غزه شوند.

الحوثی با اشاره به حمایت‌های گسترده از مردم مظلوم فلسطین از سوی کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین که حتی برخی دولت‌های آنها روابط با رژیم صهیونیستی را قطع کرده‌اند، از دولت‌های عربی به دلیل عدم قطع روابط با اشغالگران و همچنین ممانعت از اعلام همبستگی با فلسطین در کشورهای‌شان به شدت انتقاد کرد.

رهبر انصارالله یمن در ادامه تاکید کرد: نیروهای مسلح یمن در حمایت از مردم مظلوم غزه، تاکنون ۱۴۵ کشتی مرتبط با اسرائیل، آمریکا و انگلیس را هدف قرار دادند.

وی افزود: طی هفته جاری هم دو عملیات با چند موشک بالدار و پهپاد علیه اهداف مهم و  تاثیرگذار دشمن انجام شد.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.