تظاهرات گسترده مردم پایتخت انگلیس در محکومیت جنایت النصیرات

تظاهرات گسترده‌ای در لندن پایتخت انگلیس هم اکنون در محکومیت جنایت هولناک در نصیرات در حال برگزاری است.

قدس الاخباریه گزارش داد، بر اساس اعلام این رسانه، هزاران نفر در لندن در حمایت از مردم مظلوم غزه دست به تظاهرات زده و خواستار توقف فوری جنگ اشغالگرانه و نسل کشی در این باریکه شدند.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین پیشتر در نوار غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در جنایت وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه ۲۱۰ نفر به شهادت رسیده و بیش از ۴۰۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند. شهدا و مجروحان این جنایت به بیمارستان شهدای الاقصی انتقال داده شدند.

خبر مرتبط
ثبت جنایت جدید به نام اسرائیل/اطراف این بیمارستان در غزه بمباران شد+فیلم

ارتش اسرائیل اطراف بیمارستان شهدای الاقصی در شهر دیرالبلح در مرکز نوار غزه را بمباران کرد.

دفتر مذکور با اشاره به اینکه بیمارستان شهدای الاقصی قادر به پذیرش این تعداد از شهدا و مجروحان نیست، از جامعه جهانی و نهادهای بین‌المللی خواست این بیمارستان را نجات داده و تجهیزات پزشکی مورد نیاز و ژنراتورهای برق را برای ادامه فعالیت آن ارسال کنند.

در این بیانیه آمده است: وضعیت در بیمارستان شهدای الاقصی فاجعه بار و بسیار خطرناک است و ما خواستار توقف فوری نسل‌کشی غیرنظامیان فلسطینی هستیم.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین بیان کرد: حمله متجاوزان به غیرنظامیان و کودکان و زنان و در اردوگاه النصیرات و مناطق مرکزی غزه را به شدت محکوم می‌کنیم و اشغالگران و دولت آمریکا را مسئول این جنایت هولناک که خون دهها فرد بی گناه ریخته شد، می‌دانیم. ما از جامعه جهانی و همه نهادهای بین‌المللی می‌خواهیم رژیم صهیونیستی را برای توقف حملات و جنایات وحشیانه خود تحت فشار قرار دهند و جلوی ادامه نسل‌کشی ملت فلسطین در نوار غزه را بگیرند.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.