النجباء عراق برای اسرائیل و آمریکا خط و نشان کشید

«علی الاسدی» رئیس دفتر سیاسی جنبش النجبای عراق در این باره گفت: گاه و بیگاه تهدیدهایی از سوی رژیم صهیونیستی علیه مقاومت اسلامی عراق می‌شنویم.

خبر مرتبط
فوری/ حمله پهپادی به اسرائیل/ مقاومت اسلامی عراق بیانیه صادر کرد

مقاومت اسلامی عراق بامداد شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: یک منطقه نظامی در سرزمین های اشغالی فلسطین را در راستای یاری رساندن به مردم غزه و پاسخ به نسل کشی صهیونیست ها در حق غیر نظامیان مورد هدف حمله پهپادی قرار داده است.

طبق گزارش شبکه المیادین، وی تاکید کرد: هر حماقتی از سوی رژیم صهیونیستی علیه مقرها یا شخصیت‌های عراقی، با پاسخ سخت ما علیه اسرائیلی‌ها و به‌ویژه آمریکایی‌ها مواجه خواهد شد؛ چراکه آنها (اشغالگران آمریکایی) حریم هوایی عراق را در اختیار دارند.

الاسدی افزود: هر جنایتی که علیه رزمندگان مقاومت در عراق صورت می‌گیرد، با پوشش و هماهنگی آمریکا است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مقاومت عراق حامی و پشتیبان ملت و مسئله فلسطین باقی خواهد ماند.

مقاومت اسلامی عراق نیز مانند دیگر گروه‌های مقاومت منطقه در مقابل جنایات روزافزون صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین ساکن ننشست و از هفدهم اکتبر پشتیبانی خود از ملت و مقاومت فلسطین را با هدف قرار دادن چند پایگاه اشغالگران آمریکایی در عراق و سوریه آغاز کرد و به دیگر جبهه‌های داغ علیه رژیم اشغالگر و آمریکا ملحق شد تا جبهه جدیدی علیه دشمن آمریکایی – صهیونیستی در منطقه گشوده و دشمن بیش از پیش سردرگم شود.

در مرحله نخست عملیات مقاومت اسلامی عراق، حملات به مواضع واشنگتن روز به روز تشدید شد و در مرحله دوم نیز مواضع رژیم صهیونیستی هدف رزمندگان عراقی قرار گرفت.

مقاومت اسلامی عراق پیشتر تاکید کرده بود که تا زمان توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی در نوار غزه با همدستی آمریکایی‌ها، به عملیات‌های خود ادامه خواهد داد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.