رئیس جمهور آینده ادامه‌دهنده راه شهید رئیسی باشد

سیدابوالحسن مهدوی امروز (۱۸ خرداد ماه) در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان، با اشاره به سالروز شهادت امام جواد (ع) اظهار کرد: ایشان در برابر خلفا و حکام عباسی مقاومت کردند و از آنجا که خلفای عباسی از محبوبیت‌ و احترام ایشان بین مردم واهمه داشتند، آن حضرت را در سن جوانی به شهادت رساندند.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست‌ جمهوری، افزود: نامزدهای انتخاباتی باید در وهله اول، مطیع مقام معظم رهبری و خدمتگزار واقعی مردم باشند. مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات، مکمل حماسه بدرقه شهدای خدمت است. مراسم تشییع شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان در دنیا کم‌نظیر بود.

خبر مرتبط
دشمن در پی نفوذ و ترویج فرهنگ خود است

امام جمعه شیراز گفت: برخی وقت‌ها عزیزانی برای من پیام می‌دهند که در برخی محیط‌های قدیمی شیراز که سنت زندگی ایرانی اسلامی بوده امروز محل برخی امور شده و این صحنه جنگ است یعنی دشمن نفوذ کرده است.

او با اشاره به مقاومت مردم غزه، گفت: عملیات طوفان‌الاقصی نقشه عادی‌سازی روابط برخی کشورها با رژیم صهیونیستی را از بین برد و باعث شد مردم بسیاری از کشورها جرأت پیدا کنند در مقابل رژیم صهیونیستی ایستادگی کنند.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان آمریکایی و اروپایی، تصریح کرد: امروز جوانان دانشجو مدافع فلسطین، در طرف درست تاریخ ایستاده‌اند. 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.