بیانیه جدید حزب الله /موشک فلق ۱ کدام نقاط را هدف گرفت؟

 

به گزارش النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای از حمله جدید خود علیه یکی از مواضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در چارچوب واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی علیه روستاهای پایدار جنوبی و خانه‌های امن که آخرین مورد آن در عیترون رخ داد، رزمندگان مقاومت اسلامی مقر فرماندهی لشکر ۹۱ در پادگان برانیت و مقرهای نظامیان در اطراف آن را با موشک‌های فلق ۱ هدف گرفتند و آن‌ها را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

حزب‌الله لبنان تاکید کرد که در این عملیات بخشی از این مقر فرماندهی صهیونیستی منهدم شده و تلفاتی قطعی به دشمن صهیونیست وارد شده است.

بامداد امروز نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی موضع صهیونیستی «رمثا» واقع در تپه‌های اشغالی کفرشوبا را با تسلیحات موشکی هدف قرار داده‌اند.

از سوی دیگر حزب‌الله لبنان بیان کرد که یکی از رزمندگان مقاومت اسلامی به نام «حسین نعمه الحورانی» (بدر) متولد سال ۱۹۸۸ میلادی و از اهالی شهر «بنت جبیل» در جنوب لبنان در راه قدس به فیض مقام شهادت نائل آمده است.

 

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.