بیانیه مهم مقاومت اسلامی عراق درباره حمله پهپادی به یک هدف حیاتی

در بیانیه مقاومت اسلامی عراق در این باره آمده است: ما با پهپاد یک هدف حیاتی را در سواحل اشغالی دریای مرده هدف قرار دادیم.

طبق گزارش خبرگزاری سما، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد: این عملیات در ادامه رویکرد ما برای مقاومت در برابر اشغالگری، حمایت از اهالی غزه و در پاسخ به قتل عام‌های مرتکب شده توسط رژیم غاصب علیه غیرنظامیان فلسطینی از جمله کودکان، زنان و سالمندان انجام شد.

خبر مرتبط
گسترش جنگ علیه لبنان با ویرانی در اسرائیل پاسخ داده خواهد شد

نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مصاحبه با الجزیره اعلام کرد: هرگونه اقدام اسرائیل برای گسترش جنگ علیه لبنان با ویرانی و خرابی و آوارگی در اسرائیل پاسخ داده خواهد شد.

 مقاومت اسلامی عراق در ادامه این بیانیه بر تداوم عملیات‌های خود علیه اهداف رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی تاکید کرد.

مقاومت اسلامی عراق نیز مانند دیگر گروه‌های مقاومت منطقه در مقابل جنایات روزافزون صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین ساکن ننشست و از هفدهم اکتبر پشتیبانی خود از ملت و مقاومت فلسطین را با هدف قرار دادن چند پایگاه اشغالگران آمریکا در عراق و سوریه آغاز کرد و به دیگر جبهه‌های داغ علیه رژیم اشغالگر و آمریکا ملحق شد تا جبهه جدیدی علیه دشمن آمریکایی – صهیونیستی در منطقه گشوده و دشمن بیش از پیش سردرگم شود.

در مرحله نخست عملیات مقاومت اسلامی عراق، حملات به مواضع واشنگتن روز به روز تشدید شد و در مرحله دوم نیز مواضع رژیم صهیونیستی هدف رزمندگان عراقی قرار گرفتند.

مقاومت اسلامی عراق پیشتر تاکید کرده بود که تا زمان توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی در نوار غزه با همدستی آمریکایی ها، به عملیات‌های خود ادامه خواهد داد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.