معرفی یک کاندیدا از سوی موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری+بیانیه

حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای، محمدرضا پورابراهیمی را به عنوان کاندیدای خود در انتخابات ریاست جمهوری 1403 معرفی کرد.

خبر مرتبط
از احمدی نژاد تا وزیر دولت سیزدهم/11 چهره سرشناس انتخابات ریاست جمهوری چه کسانی هستند؟

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: امروز ۳۶ نفر برای نام‌نویسی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مراجعه کردند و ثبت نام ۱۱ نفر هم قطعی شد.

در بیانیه موتلفه آمده است:

حزب موتلفه اسلامی در کنار دیدگاه‌های سازنده و همکاری با همه نیروهای مشتاق خدمت با سلیقه‌های گوناگون در برهه حساس کنونی وظیفه خود می‌داند که در انتخابات ریاست جمهوی در جهت تداوم و تکامل خدمات شهدای خدمت به ویژه یار دیرین مؤتلفه اسلامی شهید آیت الله دکتر رئیسی، شخصیتی محوری و متناسب با شرایط تحولات جهانی و منطقه‌ای و ایران  را معرفی نماید تا به دور از هرگونه مقام طلبی به وظیفه و تکلیف خویش در برابر ولی امر مسلمین، انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران عمل نماید و تحولی گسترده در سیاست‌های اقتصادی، فرهنگی و نظام اداری و معیشت مردم،و آبادانی و شکوه و عظمت و روابط صحیح بین المللی را پدید آورده و رقم بزند.

از این رو، شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی  از برادر ارجمند جناب آقای دکترمحمدرضا پورابراهیمی خواسته است به عنوان نامزد حزب مؤتلفه اسلامی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام نماید تا با پشتوانه حزب مؤتلفه اسلامی و ارائه برنامه‌های علمی و کارشناسی بتواند  تحولی را که مورد نظر و تاکید امام خامنه‌ای در گام دوم انقلاب است به نتیجه برساند.

به گزارش تسنیم، محمدرضا پورابراهیمی سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دوره های نهم، دهم و یازدهم را در کارنامه خود دارد.

بخش سایت‌خوان، صرفا بازتاب‌دهنده اخبار رسانه‌های رسمی کشور است.